Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 290
Durrës , 21
Vlorë , 21
Fier , 8
Korçë , 5
Pogradec , 5
Sarandë , 4
Berat , 3
Shkodër , 3
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 21:58 ,

JEPET ME QERA

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 14:56 ,

Apartament 2+1 me Qera

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:11 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 10:56 ,

Jepet, me qira apartament 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:39 Agjent për shitje të pronës ,

Qera,Vile,Bllok,Tirane,PRI+16018

2 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
25 Shk 15:57 ,

Jepet me qera shtëpia. Okazionn!!!

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
24 Shk 10:50 ,

Jepet apartament 2+1me qira ne laprake

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 00:12 ,

Apartament 1+1 me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Shk 16:28 ,

Apartament 2+1 per qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Shk 13:29 ,

Apartament me qera apartament 3+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
22 Shk 17:23 ,

Ofrohet apartament 2+1 me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Shk 16:16 ,

Apartament 1+1 me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Shk 16:16 ,

Apartament 1+1 me Qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Shk 11:20 ,

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Shk 16:47 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
19 Shk 11:05 ,

Ofrohet apartament 2+1 me qera

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Shk 17:57 Agjent për shitje të pronës ,

shtepi me qera 2+1 , shkoder

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
18 Shk 12:57 ,

APARTAMENT 160€

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
18 Shk 10:27 ,

SHTEPI +DYQAN

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
13 Shk 12:57 ,

APARTAMENT ME QIRA 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Shk 12:28 ,

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK SHKOLLA E BASHKUAR!

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Shk 11:25 ,

Shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Shk 22:07 ,

Dhoma me qira . Korce

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
11 Shk 16:11 ,

LESHOHET HYRJE PALLATI ME QERA DITORE OSE JAVORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Shk 12:05 ,

APARTAMENT 1+1 ME QERA TE PAZARI I RI

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Shk 12:05 ,

SHTEPI ME QIRA 1+1 TEK PAZARI I RI

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Shk 11:03 ,

APARTAMENT 1+1 ME QERA TE 21 DHJETORI

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Shk 00:40 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Shk 12:19 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ZOGU I ZI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Shk 13:47 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 TEK KOMUNA PARISIT

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
08 Shk 19:07 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
08 Shk 10:41 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
07 Shk 20:20 ,

POGRADEC-LIQENI VILE PER 5-6 VETA

360 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Shk 15:11 ,

JEPET APARTAMENT 3+1+2 PRANE AMBASADOR 3!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Shk 10:55 ,

Jepet apartament 1+1 ne Ali Dem,20000Leke!

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Shk 10:06 ,

Apartament me qira 2+1+2 tualete, tek Garda, Tirane.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Shk 14:04 ,

Zyrë me qera në Bllok

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Jan 20:39 ,

Qera Tek Casa Italia Pallati i Verdhë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Jan 18:26 ,

Ndarje Qeraje

7 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
29 Jan 14:49 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE BLLOKUT !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Shtepi me qera

Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al

Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim