Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 936
Durrës , 133
Vlorë , 70
Korçë , 24
Shkodër , 23
Elbasan , 21
Fier , 15
Pogradec , 11
Sarandë , 11
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Dje 17:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati 3, 2+1 afer qytet studenti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA Ap 1+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:17 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 13:17 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera mujore garzoniere ne lungomare

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 11:40 Shtëpi , Fier

Shtepia

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 11:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA Ap 2+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:06 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 00:13 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Mar 23:15 Shtëpi , Durrës

Qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 11:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
21 Mar 11:16 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera lungomare per sezon vere

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
20 Mar 20:37 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera apartament 1+1 Rr.Kavajes Qendra GLOBE

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 20:02 Shtëpi , Vlorë

shtëpi me qera

Numri i dhomave: 3
20 Mar 13:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepo me.qera Rruga Don Bosko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Mar 23:21 Shtëpi , Shkodër

JEPET ME QERA SHTEPI 3 KATESHE TEK ISH KRYQEZIMI I DEGES, SH

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
19 Mar 15:54 Shtëpi , Berat

Vilë me qera

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
18 Mar 17:50 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Mar 11:27 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TE FRESKU

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Mar 11:06 Shtëpi , Pogradec

Jepet me qera

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
18 Mar 10:56 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera,cmimi 30000 leke ,Babrru

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
17 Mar 23:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Apartament per here te pare Vile 3-kateshe

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
17 Mar 18:21 Shtëpi , Tiranë

Kerkohen dy djem per ndarje qeraje tek Klani 12,000 leke per

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Mar 12:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 3+1 e mobiluar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Mar 19:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 23:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kerkoj cuna per ndarje qeraje

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
15 Mar 23:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 300 milek

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
15 Mar 23:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament ,1+1+kuzhine e veçante 65m2 ,Tirane

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
15 Mar 11:32 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ,cmimi 25000 leke,Babrru

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Mar 15:08 Shtëpi , Tiranë

1+1 for rent Amerikan Hospital 2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Mar 12:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet per qera apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Mar 02:22 Shtëpi , Durrës

1+1 me qera te mali robitm ngjitur me lokal ujvara dhe FAFA

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Mar 01:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira Ap. 3+1, I mobiluar, ne Bllok, 600 Euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Mar 11:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet per qera apartament 2+1 ne Astir, Vila L 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Mar 23:52 Shtëpi , Fier

Jepet me qera prane ETC

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Mar 23:43 Shtëpi , Fier

Jepet me qera nje shtepi ne Fier te ETC

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Mar 10:58 Shtëpi , Tiranë

Kerkojm 2 cuna per ndarje qeraje 10000 leke personi

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
03 Mar 17:12 Shtëpi , Tiranë

Apartament/Vile me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Mar 10:48 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER AMBJENT 2+1+2 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 21:30 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera katin e pare te nje vile 3-kateshe

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 13:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Shk 17:59 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE SHTEPIE PRIVATE 3+1 E MOBILUAR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
23 Shk 18:45 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1, prane sitalit Nene Tereza ,35.000 leke

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Shk 10:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne Astir/ Rruga Teodor Keko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Shk 20:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera vile 3 kateshe

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Shk 19:37 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Shk 11:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Shk 19:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet hyrje me qera ne MULLET

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Shk 20:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi Me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Shk 19:46 Shtëpi , Tiranë

Vile me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione