Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 539
Durrës , 80
Vlorë , 46
Elbasan , 15
Shkodër , 13
Korçë , 11
Pogradec , 10
Fier , 9
Berat , 8
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 23:35 ,

Shtepi 1+1 te konviktet e inxhinierise se ndertimi

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:56 ,

jepet shtepi me qera ne pogradec

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 16:57 ,

Qera, Apartament, Myslym Shyri, Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 16:19 ,

JEPET ME QIRA AP 3+1 .. TE KOPSHTI ZOLOGJIK..!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 15:33 ,

Apartament dhoma

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 14:15 ,

Jepet me qira apartament 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:08 ,

Tirane, jap me qera 1+1+BLK

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:50 ,

Shitet / Jepet me qira " Ndertese 3 kate

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 12:32 ,

JEPET ME QIRA AP 1+1+G .. KODRA E DIELLT 2 ..!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 12:00 ,

Shtëpi private me qera 3+1+1+2wc+3b

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 09:37 ,

Jepet me qera 1+1 ne Misto Mame

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
26 Nën 17:27 ,

Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Nën 17:15 ,

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Nën 12:19 ,

Apartament 1+1 me qira ne Astir 25,000 ALL

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Nën 10:53 ,

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENTE TE GJIRI LALZIT

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
26 Nën 10:03 ,

JEPET VILE ME QERA, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
25 Nën 19:32 ,

Jepet me qera Vile Apartament ne Fier

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
25 Nën 11:27 ,

Apartament 2+1 me qera tek Fusha e Aviacionit!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Nën 11:27 ,

Apartament 1+1 me qira te Kopshti Botanik

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Nën 10:20 ,

Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tirane.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Nën 10:18 ,

Qera, Apartament 1+1, Stacioni Trenit, Tirane.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
24 Nën 23:47 ,

Qera, zyre 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Nën 14:35 ,

Shtepi me qera

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Nën 12:07 ,

Shtepi me qera 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Nën 23:23 ,

Qera, Apartament 1+1

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Nën 22:32 ,

JEPET DUPLEX ME QERA MUJORE DHE DITORE NE BLLOK

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
22 Nën 11:01 ,

Jepet me qera

36 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Nën 17:48 ,

Shtepi private me qera (3+1+1+3b+2wc)

349 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
19 Nën 17:08 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Nën 19:25 ,

Shtepi me qera ne qender te durrsit

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Nën 08:46 ,

Jepet me qira 1+1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Nën 08:46 ,

Jepet me qira 1+1

20 000 LEK /

Numri i dhomave: 1
15 Nën 18:48 ,

Jepet me qira 1+1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Nën 23:10 ,

Jeper gatxonjere me qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
12 Nën 12:31 ,

Apartament me qira ne Myslym Shyri

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Nën 09:33 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
10 Nën 16:07 ,

Jepet një vilë 3 katëshe me qira për biznes

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
09 Nën 10:55 ,

SUPER DUPLEX PER QIRA TE TREGU ELEKTRIK!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Nën 17:23 ,

Durres, Kerkohen vajza per ndarje qeraje, 6000 Lek

6 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
07 Nën 16:16 ,

Jepet Apartament 1+1 tek Kodres se Dielli

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
07 Nën 16:15 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES PARTIZ

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Nën 16:08 ,

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Don Bosko!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim