Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 669
Durrës , 112
Vlorë , 65
Korçë , 46
Shkodër , 39
Fier , 24
Sarandë , 14
Elbasan , 13
Berat , 9
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 15:47 ,

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:18 ,

Jepet me qira apartament 2+1 te Stacioni Trenit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:36 ,

URGJENT Jepet me qera 1+1+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 11:16 ,

JEPET ME QERA AP I PERSHTATSHEM EDHE PER ZYRA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
03 Dhj 15:20 ,

Jepet me qera apartament 2+1 te Stacioni Trenit!

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Dhj 15:08 ,

Apartament 2+1 tek Kompleksi Kontakt

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Dhj 10:53 ,

Shtepi me qera , Vlore

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Dhj 09:38 ,

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
02 Dhj 18:16 ,

SHPI ME QERA FIER

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 09:07 ,

Jepet me qera garsoniere.

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Dhj 16:36 ,

Jepet me Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Dhj 11:11 ,

Vile ne Pogradec

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
30 Nën 19:09 ,

Ap me qera& shitje tower bridge

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Nën 18:00 ,

Jepet me qera 1+1 tek Jordan Misja

Numri i dhomave: 1,5
30 Nën 16:50 ,

Jepet me qira 1+1 tek Ish Parku Autobusave!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
30 Nën 16:47 ,

Jepet me qera apartament 2+1 te Stacioni Trenit!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Nën 10:55 ,

Jepet me qera aparatment 3+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
28 Nën 10:20 ,

Qera, 2+ 1, Liqeni i Thate Kopshti Botanik

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Nën 10:20 ,

Qera, 2+ 1 Apartment, Komuna E Parisit, Tirana

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Nën 10:19 ,

JEPET ME QERA 1+1 KOMUNA E PARISIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Nën 10:35 ,

Shtepi me qera 100 Eu ne muaj

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
26 Nën 17:35 ,

Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipër

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Nën 16:15 ,

Jepet me qira apartament 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Nën 12:37 ,

1+1 me qera te fusha ali demi

300 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Nën 10:48 ,

Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
25 Nën 21:47 ,

APARTAMENT PER QIRA DUPLEX 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Nën 11:35 ,

Dupleks me qira tek Tirana Golden Park.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Nën 16:49 ,

dome + banjo + sallon

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Nën 15:15 ,

Ofrohet apartament 2+1 me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Nën 18:14 ,

Shtepi me qera AFER QENDRES 30000 leke

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Nën 21:26 ,

Jepet me qera 2 + 1,Unaza e re,Astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Nën 13:11 ,

Jepet me qera kati i pare i nje vile

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim