Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 12:17 ,

Gasoniere me qera(Kodra e diellit)

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:37 ,

shtepi private me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Nën 17:09 ,

dyqan kati 1 140m² godinë me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
28 Nën 14:15 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 Lexo njoftimin

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Nën 11:23 ,

Qera, Shtëpi private, Ali Demi, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
26 Nën 13:05 ,

Jap shtepi me qera.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
22 Nën 23:56 ,

Qera, Shtepi 1+1

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Nën 09:33 ,

Jepen gasoniere

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
17 Nën 19:07 ,

Shtepi me qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
12 Nën 09:26 ,

Gazonjere ne Tirane

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Nën 11:26 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet shtëpi me qira 2+1 në Kamëz

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Nën 21:04 ,

Shtepi me qira

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Tet 20:18 ,

Jepet hyrje me qera, 120 leke/muaj

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
30 Tet 19:29 ,

Shtepi me qera(per studente)

5 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Tet 18:28 ,

Jepet shtepi me qera

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
22 Tet 15:21 ,

JEPET ME QERA DUPLEX

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Tet 12:50 ,

Market Joena Dyqan Shitet ose Jepet me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Tet 16:27 ,

Garsioniere me qera

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
19 Tet 12:16 ,

Jap me qera apartament 3+1

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Tet 16:38 ,

Jepet ambient per lokal me qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Tet 23:23 ,

Jap shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Sht 23:02 ,

Shtepi me qera

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
27 Sht 21:26 ,

jepet shtepi me qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Sht 10:29 ,

Jepet shtepi me qera ne qender te Tiranes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Sht 16:46 ,

Te materniteti i ri

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Sht 00:20 ,

Jepet me qera shtepi prane qendres se Tiranes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Gush 18:55 ,

Shtepi me qira ne Orikum

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Gush 21:29 ,

Jepet me qera ..Lura 3

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
21 Gush 20:55 ,

Jepet shtepi me qera prane qendres se Tiranes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Gush 23:47 ,

Jepet shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
16 Gush 21:27 ,

Shtepi private per pushime

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
15 Gush 13:18 ,

banes me qera durres, mbreti pirro 10.000lek/reja/

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Gush 11:27 ,

Shtepi private per pushime deri ne 8 persona

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Gush 10:45 ,

Shtepi private per pushime deri ne 8 persona

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
01 Gush 22:46 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
01 Gush 22:46 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
01 Gush 11:25 ,

Shtepi me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
31 Korr 11:14 ,

Shtepi private per pushime relaksuese

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
31 Korr 11:06 ,

Shtepi private per pushime relaksuese

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
24 Korr 23:34 ,

Jepet me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
22 Korr 15:27 ,

Jepet me qera gasoniere

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Korr 14:48 ,

Jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Korr 10:43 ,

AMBIENT PER ZYRE ME QIRA ,MYSLYM SHYRI

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
09 Korr 07:49 ,

Shtepi me qera

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
07 Korr 16:47 ,

Jepet shtepi me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Korr 12:22 ,

JEPET DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Korr 11:41 ,

Shtepi me qera

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim