Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 120
Durrës , 25
Fier , 17
Elbasan , 13
Vlorë , 10
Shkodër , 5
Korçë , 4
Berat , 4
Kavajë , 2
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

03 Dhj 07:19 ,

Shtepi Private me Qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
02 Dhj 11:22 ,

Qera, Shtëpi private, Ali Demi, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
23 Nën 08:56 ,

Paskuqan 1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Nën 13:57 ,

Apartament me qira 2+1 tek Liqeni i That

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Nën 14:07 ,

Shtepi private me qera

Numri i dhomave: 4
10 Nën 16:07 ,

Jepet një vilë 3 katëshe me qira për biznes

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
09 Nën 12:54 ,

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Nën 11:17 ,

Shitet ose Jepet me qera ambjente zyre 350 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
09 Nën 10:55 ,

SUPER DUPLEX PER QIRA TE TREGU ELEKTRIK!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Nën 16:57 ,

Shitet ose me Qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
04 Nën 13:44 ,

Shtepi me qera.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
02 Nën 22:39 ,

Shtepi me qera/shitje

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
31 Tet 16:24 ,

Jepet me qira Vile 2- Kate Rruga 4 Deshmoret Tiran

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
17 Tet 12:15 ,

Jepet shtepi me qira

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Tet 17:04 ,

Jepet Apartament me qera

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
14 Tet 16:38 ,

Jepet ambient per lokal me qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Tet 23:06 ,

Qera Super apartament ne bllok 3+1

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
11 Tet 00:12 ,

Qera,Apartament 3+1 PENTHOUSE

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
10 Tet 18:59 ,

Okazion jepet magazine me qera brenda ne durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
03 Tet 20:30 ,

Okazion jepet magazine me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
23 Sht 18:15 ,

Shtepi me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Sht 18:50 ,

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2,5
15 Sht 10:11 ,

Ambjent per cdo lloj biznesi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
07 Sht 12:54 ,

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
29 Gush 13:02 ,

jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
26 Gush 21:29 ,

Jepet me qera ..Lura 3

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
14 Gush 08:35 ,

Jepet me qera ditore shtwpija ne LungoMare Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
07 Gush 18:28 ,

Jepet magazine me qera ose shitet

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
03 Gush 18:05 ,

Shtepi private me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
01 Gush 22:46 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
01 Gush 22:46 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
24 Korr 13:26 ,

shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
18 Korr 18:07 ,

JEPET ME QIRA NDËRTESË+TRUALL,LGJ“SHEQ I MADH"FIER

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
17 Korr 21:27 ,

Shtepi me qera. dhe në shitje.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim