Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 145
Durrës , 27
Fier , 16
Elbasan , 15
Vlorë , 12
Shkodër , 7
Korçë , 5
Berat , 5
Kavajë , 3
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 11:23 Agjent për shitje të pronës ,

Qera,Vile,Bllok,Tirane,PRI+16018

2 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 10:37 ,

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
03 Mar 14:51 ,

Apartament - Me Qira -Myslym Shyri

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
03 Mar 13:30 ,

hij

1 000 EUR /

Numri i dhomave: 2
02 Mar 11:48 ,

Shtepi me qera ne Fshatin Berzhite, Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
01 Mar 10:15 ,

Ambient biznesi me qera.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Shk 14:29 ,

JEPET ME QERA SHTEPI 1+1 GJIROKASTER

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
24 Shk 17:27 ,

jepet me qera! Bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
24 Shk 10:29 ,

Jepet Apartament me qira 2+1 ne Myslym Shyr

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Shk 15:11 ,

jepet me qira apartament luksoz 3+1+3+2BLK

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Shk 15:12 ,

JEPET ME QERA AMBJENT 192M2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
09 Shk 00:33 ,

Shitet ose Jepet me qera ambjente zyre 350 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
05 Shk 14:39 ,

Jepet me qira 1+1 ne Myslym Shyri

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
25 Jan 19:04 ,

Jepet me qera magazina 250m2 ne Golem te Kavajes

500 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
23 Jan 22:20 ,

Kapanon me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
13 Jan 12:07 ,

Paskuqan 1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Jan 09:01 ,

QERA DITORE

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
23 Dhj 09:54 ,

Shtepi private me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
09 Dhj 09:02 ,

Qera,Apartament 3+1 PENTHOUSE

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
03 Dhj 07:19 ,

Shtepi Private me Qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
23 Nën 08:56 ,

Paskuqan 1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Nën 13:57 ,

Apartament me qira 2+1 tek Liqeni i That

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Nën 14:07 ,

Shtepi private me qera

Numri i dhomave: 4
09 Nën 12:54 ,

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Nën 10:55 ,

SUPER DUPLEX PER QIRA TE TREGU ELEKTRIK!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Nën 16:57 ,

Shitet ose me Qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
02 Nën 22:39 ,

Shtepi me qera/shitje

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
17 Tet 12:15 ,

Jepet shtepi me qira

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Tet 17:04 ,

Jepet Apartament me qera

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
14 Tet 16:38 ,

Jepet ambient per lokal me qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Tet 23:06 ,

Qera Super apartament ne bllok 3+1

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
10 Tet 18:59 ,

Okazion jepet magazine me qera brenda ne durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
03 Tet 20:30 ,

Okazion jepet magazine me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
23 Sht 18:15 ,

Shtepi me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Shtepi me qera

Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al

Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione