Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1867
Durrës , 222
Vlorë , 121
Korçë , 74
Shkodër , 54
Fier , 37
Elbasan , 35
Sarandë , 29
Berat , 25
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Dje 23:02 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera 2+1 e Mobiluar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 18:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati 3, 2+1 afer qytet studenti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:08 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1-kateshe per biznes ose per banim

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 14:55 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera tek rruga dibres

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 13:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepo me.qera Rruga Don Bosko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:06 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 11:12 Shtëpi , Tiranë

Qira apartament 3+1 prane Qendres

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 09:39 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera vile 1-kateshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 09:39 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 08:57 Shtëpi , Kavajë

Okazion.Jepet me qera duplex ose nje kat i viles.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 00:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Mar 15:54 Shtëpi , Berat

Vilë me qera

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
19 Mar 14:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
19 Mar 12:25 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera Secret Garden Residence

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Mar 15:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Vile 2 Kateshe e mobiliuar, Rruga Islam Alla!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
18 Mar 13:05 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
18 Mar 12:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Rruga e Elbasanit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Mar 11:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
18 Mar 09:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Mar 08:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira kati i një shtëpie

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
17 Mar 22:52 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private me qera

Numri i dhomave: 4
17 Mar 18:21 Shtëpi , Tiranë

Kerkohen dy djem per ndarje qeraje tek Klani 12,000 leke per

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Mar 18:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Mar 17:09 Shtëpi , Tiranë

Apartament 3+1 me qira

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
17 Mar 12:49 Shtëpi , Tiranë

Vile 1 -kateshe, Baldushk, 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Mar 12:45 Shtëpi , Tiranë

hyrje vile, 2+1, Rruga Durrësit, 40.000 leke

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
17 Mar 12:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 3+1 e mobiluar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Mar 20:04 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE SHTEPIE PRIVATE 3+1 E MOBILUAR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
16 Mar 19:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Mar 16:02 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qira shtepi 2+1 ne Skele

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Mar 11:57 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtepi private

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 23:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ne xhamllik ose oxhaku

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
15 Mar 23:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kerkoj cuna per ndarje qeraje

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
15 Mar 16:51 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ,cmimi 30000 leke,Xhamllik

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
15 Mar 12:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 12:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet kati i 1 vile private me qera ne Senatorium

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Mar 11:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Pazari i Ri

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Mar 11:06 Shtëpi , Durrës

Qera, Kati 4 i Nje Shtepie Private, Qender, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
15 Mar 10:52 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 Myslym Shyri 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 10:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1+2 110m2 Fusha aviacionit 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
15 Mar 09:16 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
13 Mar 21:43 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Mar 21:43 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Mar 14:41 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA - BRRYLI TIRANE

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Mar 14:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Shtepi private 2+1 ne Don Bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Mar 11:04 Shtëpi , Tiranë

2-1 - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Mar 23:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Mar 19:05 Shtëpi , Sarandë

Jepet me qera shtepi te pllakat Sarande

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione