Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 5376
Durrës , 566
Vlorë , 477
Korçë , 273
Shkodër , 120
Elbasan , 111
Sarandë , 99
Fier , 99
Pogradec , 60
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 02:00 ,

Ksamil shtepi pushimi 8 hyrje , 300 metra nga Deti

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 40
Dje 22:29 ,

Jepet Me Qera

123 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 20:42 ,

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 18:03 ,

Shtepi me qera

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 17:36 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
Dje 16:55 ,

Jepet me qera 1+1Rruga Niko Avrami afer shkolles Bajra Curri

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:03 ,

APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:00 ,

Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Fiori di Bosco.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 14:49 ,

Jepet ap 1+1 me qera rruga Besim Alla tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:43 ,

Shtepi pushimi Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 14:03 ,

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek 21 Dhjetori

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 13:12 ,

Shtepi me qera per plazh

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 13:06 ,

Qera ditore Durres / Daily rent Durres duke filluar nga 20€

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 12:53 ,

Shtepi me Qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 12:32 ,

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 11:52 ,

dhoma me qera vlore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 11:49 ,

JEPET ME QIRA 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 11:42 ,

Shtepi Pushimi Pogradec

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 11:42 ,

APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 10:56 ,

JEPET ME QERA SHTEPIA 2+1 BERAT

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 10:53 ,

Jepet me qera apartament i ri

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:53 ,

JEPET ME QERA APARTAMENTI-BERAT

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 10:44 ,

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:53 ,

Apartament me qera lungomare per sezon vere

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 09:24 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 08:44 ,

Jepet me qera 1+1 i mobiluar

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 08:41 ,

Dhoma plazhi me qera

Numri i dhomave: 4
Dje 08:27 ,

jepet shpi 2+1 e mobiluar kati 3 230 milek

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 08:27 ,

SHPI E MOBILUAR 2+1 230 MILEK 0685589688

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
30 Qer 22:21 ,

Krisa apartamet

20 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
30 Qer 22:12 ,

Jepet me qera 1+1 prane Bulevardit te Ri

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Qer 22:12 ,

Jepet me qera hyrje private ne Porcelan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Qer 22:06 ,

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
30 Qer 21:36 ,

Shtepi me qera 2+1 Tale, Lezhe

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Qer 19:32 ,

Shtepi me qera te Gener 2

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Qer 18:49 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione