Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 273
Durrës , 68
Shkodër , 31
Fier , 24
Elbasan , 13
Vlorë , 6
Korçë , 5
Sarandë , 2
Tepelenë , 1

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.
Dje 15:07 ,

Jepet te Universiteti Europian

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Maj 11:13 Agjent për shitje të pronës ,

Jpet me qera apartament 1+1 tek rruga e durresit

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Maj 11:11 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Brryli

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Maj 11:09 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1 +1 tek Liqeni I Thate

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
13 Maj 11:04 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i ZI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Maj 10:58 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek pazari i ri

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Maj 10:58 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1 +1 Ali Demi prane,Big Market

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Maj 10:49 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga e Durresit

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Maj 10:48 Agjent për shitje të pronës ,

Rruga Eshref Frasheri, jepet me qera apartament 2+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Maj 10:47 Agjent për shitje të pronës ,

Rruga Eshref Frasheri, jepet me qera apartament 2+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Maj 10:46 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 ne Fresk

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione