Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lezhë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Shtëpi | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Korr 20:23 ,

Jap me qera shtepi

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
08 Korr 22:49 ,

Jepet me qera shtepi 2+1 ne Tale, Lezhe

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
05 Korr 12:31 ,

Shtëpi me Qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Qer 21:36 ,

Shtepi me qera 2+1 Tale, Lezhe

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Maj 16:04 ,

dyqan kati 1 140m² godinë me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
26 Maj 18:43 ,

JEPET ME QERA DITORE

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
04 Pri 19:20 ,

Jap me qera shtepine

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Jan 04:02 ,

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
22 Jan 17:31 ,

Jepet shpi me qera ne lezhe

Numri i dhomave: 2
20 Jan 06:29 ,

Jepet shtepi me qera 2+1 lezhe

Numri i dhomave: 2
03 Korr 13:06 ,

Shtepi me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
04 Qer 11:43 ,

Jepet me qera shtepi pushimi ne plazhin e Shengjinit

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
29 Pri 14:07 ,

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 2
27 Gush 22:35 ,

Shtepi private ne Lezhe

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Korr 22:05 ,

Jepet me qera shtepi ne zonen e shengjinit

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Qer 19:38 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
30 Qer 14:25 ,

Jap shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
08 Qer 18:48 ,

Japim shtepia dhe zyra me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
26 Pri 23:30 ,

Shtepi 3+1

Numri i dhomave: 4
10 Nën 18:21 ,

Shtepi private

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
10 Nën 17:53 ,

Shtepi private

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
23 Tet 20:44 ,

Apartament i Ri

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Qer 22:06 ,

Shtepi banimi per pushues

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
05 Qer 20:06 ,

Jepen me qera apartamente ne shengjin

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Maj 16:45 ,

Shtepi me qera ne Lezhe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
01 Shk 20:45 ,

APARTAMENT

Numri i dhomave: 2,5
12 Dhj 13:43 ,

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje.

8 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Tet 23:16 ,

JEPET APARTAMENT ME QIRA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
15 Qer 13:42 ,

Shtepi me qera ne Lezhe

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione