Gramsh | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 14:30 ,

hij

1 000 EUR /

Numri i dhomave: 2
04 Pri 10:32 ,

Shitet vile private me aktivitet pune bar restorant

500 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
22 Dhj 11:41 ,

Jepet me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Nën 13:13 ,

Shitet

111 LEK

Numri i dhomave: 2
31 Tet 08:43 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 6
18 Sht 22:25 ,

Shitet

26 LEK

Numri i dhomave: 2
07 Sht 20:51 ,

Objekt

Numri i dhomave: 3
06 Sht 17:44 ,

Shtëpi banimi e përshtatshme për biznes

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
14 Qer 00:33 ,

Kërkoj shtëpi

20 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Maj 12:47 ,

Shitete shtepia me toke

42 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
24 Dhj 16:20 ,

Shitet shtepi banimi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Dhj 14:00 ,

Shtepi private 2+1 ne Gramsh

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Gush 19:50 ,

Shtepi

250 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Gush 12:24 ,

Shitet shtepi private

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Gush 20:21 ,

Shitet shtepi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Qer 20:34 ,

SHES SHTEPI PRIVATE GRAMSH

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Tet 18:16 ,

Shes shtepi private

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Tet 19:11 ,

Shtepi private ne Gramsh

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Sht 14:07 ,

SHES SHTEPI PRIVATE

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Maj 16:58 ,

Shtepi ne Gramash

35 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
06 Sht 18:00 ,

Shtepi banimi

Numri i dhomave: 3
01 Maj 14:59 ,

Shitet shtepi 2+1+ballkon

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Pri 12:58 ,

Shtepi banimi ne Gramsh

Numri i dhomave: 2,5
23 Shk 16:15 ,

Shitet shtepia e rinovuar se fundmi ne zhupan/fier

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Dhj 11:43 ,

shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Gush 13:40 ,

Okazionnnnnnnnnnn!!!!! Shtepi + Toke

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione