Gjirokastër | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 01:19 ,

Shtëpi guri në Humelicë , Gjirokastër

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
06 Pri 15:34 ,

Vilë private Humelicë,Gjirokastër

32 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
21 Mar 15:18 ,

Okazion

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
27 Shk 14:29 ,

JEPET ME QERA SHTEPI 1+1 GJIROKASTER

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Jan 12:49 ,

Shitet shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Sht 21:05 ,

shtepi

4 111 LEK

Numri i dhomave: 2,5
20 Sht 10:44 ,

Shitet shtepi 1+1

Numri i dhomave: 2
18 Sht 00:44 ,

Super okazion

30 000 LEK

Numri i dhomave: 1
16 Sht 12:59 ,

Shitet shtepi okazion

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
11 Sht 17:31 ,

Shitet shtepi Gjirokastrite

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Sht 21:03 ,

Shitet shtepi 1+1

Numri i dhomave: 2
22 Gush 20:48 ,

Shitet shtepi 1+1

Numri i dhomave: 2
20 Gush 18:25 ,

Shtëpi 1+1

Numri i dhomave: 2
14 Gush 12:06 ,

I diskutushem

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Qer 19:29 ,

Shitet shtepi ne Dervicjan

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Maj 22:53 ,

Shitet lokal ne gjirokaster valare

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
12 Shk 09:56 ,

Shitet shtepi ne lagjen 11 janari

123 456 789 LEK

Numri i dhomave: 2
12 Shk 05:17 ,

Shitet/kembehet

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
01 Shk 21:52 ,

Shitet shtepi ne vanister te gjirokaster.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Jan 00:04 ,

Shitet shtepi ne gjirokaster

25 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
02 Jan 19:53 ,

Gjirokastër shitet vile 3 kateshe

250 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
02 Jan 19:21 ,

Shitet/kembehet shtepi

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
26 Dhj 21:15 ,

Shitet Shtepia , 2 km nga qendra e Gjirokastres

70 000 000 LEK

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 110
28 Tet 19:20 ,

Shitet shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Tet 00:16 ,

Shitet shtepi!

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Sht 09:00 ,

Super apartament

Numri i dhomave: 4
11 Sht 17:29 ,

Apartament

Numri i dhomave: 4
10 Sht 19:10 ,

Shtepi ne Gjirokaster

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 1
12 Gush 14:03 ,

Shitje Shtepie

Numri i dhomave: 9
25 Korr 23:00 ,

Apartament

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
07 Dhj 20:19 ,

Okazon

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
23 Nën 21:31 ,

shitet 96m2 kati i 5 gjirokaster

54 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
13 Nën 22:35 ,

Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 150
24 Tet 15:49 ,

Shtepi private

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Tet 06:17 ,

shtepi ne shitje

32 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
12 Sht 15:56 ,

Shtepi muze

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
26 Gush 16:21 ,

Shtepi ne Jergucat

20 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Gush 22:04 ,

Shtepi private

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Qer 14:05 ,

Shtepi ne lagjen puntore

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 15:15 ,

Shitet apartament 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Maj 19:53 ,

Shtepi me shitje

31 000 LEK

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione