Gjirokastër | Vendbanime | Shtëpi | MerrJep

Dje 20:35 Shtëpi , Gjirokastër

Objekt ne shitje

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
06 Nën 18:43 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet/kembehet shtepi

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
28 Tet 19:20 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Tet 18:31 Shtëpi , Gjirokastër

Okazion

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
03 Tet 00:16 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepi!

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Sht 19:10 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi ne Gjirokaster

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 1
12 Gush 14:03 Shtëpi , Gjirokastër

Shitje Shtepie

Numri i dhomave: 9
25 Korr 23:00 Shtëpi , Gjirokastër

Apartament

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
07 Dhj 20:19 Shtëpi , Gjirokastër

Okazon

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
23 Nën 21:31 Shtëpi , Gjirokastër

shitet 96m2 kati i 5 gjirokaster

54 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
13 Nën 22:35 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 150
24 Tet 15:49 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi private

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Tet 06:17 Shtëpi , Gjirokastër

shtepi ne shitje

32 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
12 Sht 15:56 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi muze

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
26 Gush 16:21 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi ne Jergucat

20 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Gush 22:04 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi private

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Qer 14:05 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi ne lagjen puntore

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 15:15 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet apartament 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Maj 19:53 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi me shitje

31 000 LEK

Numri i dhomave: 2
06 Nën 18:41 Shtëpi , Gjirokastër

Shes shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
20 Tet 19:00 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepi 2 katshe

100 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
29 Sht 12:53 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi dhe magazine ne Gjirokaster

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Sht 14:50 Shtëpi , Gjirokastër

Vile ne Gjirokaster

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
21 Sht 12:41 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet Shtepi 46m2 + kati 1 dyqan

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Gush 22:26 Shtëpi , Gjirokastër

Apartament 2+1 Gjirokaster

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Gush 18:04 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
07 Qer 22:22 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi me qera

1 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 23:25 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet

Numri i dhomave: 3
18 Mar 15:08 Shtëpi , Gjirokastër

Okazion ambient bisnesi ose shtepi

600 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
28 Tet 14:39 Shtëpi , Gjirokastër

shitet shpi 140 m e mobiluar

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
04 Sht 14:52 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepia prej 75m2 ne Gjirokaster

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Qer 22:51 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Maj 13:35 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi ne Gjirokaster

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 13:32 Shtëpi , Gjirokastër

shitet shtepi ne Gjirokaster

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Mar 22:03 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet shtepi 1+1 ne Gjirokaster

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
03 Mar 20:48 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi dhe Toka

40 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Shk 20:25 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi ne lagjen Granice Gjirokaster 1+1

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Shk 12:40 Shtëpi , Gjirokastër

Shtepi ne Gjirokaster 1+1

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Në fillim