Fier | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:24 ,

Shitet shtepi private zhupan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 07:39 ,

Shitet shtepi ne fshatin Marinez Fier

28 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 07:11 ,

shitet shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Dje 20:23 ,

Shtepi 2 kateshe

Numri i dhomave: 6
Dje 20:19 ,

URGJENT!!! Shitet Apartamenti i mobiluar,Fier. OKAZION

4 800 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:05 ,

dyqan ne patos afer qendres shitet

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 19:24 ,

shitet shpi private

Numri i dhomave: 3
23 Tet 14:15 ,

Okazion!!!!!!

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
23 Tet 10:02 ,

OKAZION. APARTAMENT 2+1. 80 M2

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Tet 21:15 ,

shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Tet 21:07 ,

Shitet Shtepia e re 1+1 OKAZION

29 500 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Tet 17:52 ,

PATOS SHTEPI+3 DYQANE 1000 m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Tet 16:51 ,

Shitet shtepi dhe toke OKAZION

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
22 Tet 00:55 ,

Okazjon shitet shtepia + truall

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
22 Tet 00:52 ,

Shtepi ne Patos Fier

240 000 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Tet 21:14 ,

okazjon shitet shtepia + truall

Numri i dhomave: 2
21 Tet 21:12 ,

okazion shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
20 Tet 19:22 ,

DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Tet 19:22 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDER TE FIERIT

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Tet 19:22 ,

JEPET DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Tet 19:22 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 Lagjia 1 Maji Fier

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Tet 14:46 ,

Okazjon!

Numri i dhomave: 10
19 Tet 14:34 ,

Okazion!

Numri i dhomave: 10
18 Tet 18:59 ,

okazion

45 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Tet 10:07 ,

Shitet shtepia 2+1

4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 3
17 Tet 20:30 ,

Vila 3 katshe okazion!!

1 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Tet 23:22 ,

SHITET:AMBIENT/NE FIER/340.M2

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
15 Tet 14:11 ,

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Tet 20:30 ,

Shtepi ne Fier

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
11 Tet 20:29 ,

Shtepi 2+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
08 Tet 21:04 ,

Shtepi 100m2 (leje ndertimi 700m2) dhe 4000m2 toke

55 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
04 Tet 17:14 ,

Shitet Shtepi private ne Fier

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Tet 16:29 ,

Shtepi private ne Fier

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 19:35 ,

Shitet shtepi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Sht 09:07 ,

SHITET SHTEPIA 80 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Sht 22:18 ,

Shitet apartament 2+1 (Fier)

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione