Elbasan | Vendbanime | Shtëpi

Dje 18:54 ,

SHITET: SHTEPI ne CERRIK

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:48 ,

Vile 2 kate Okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
10 Gush 18:08 ,

shitet shtepia lagja vullnetari

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Gush 11:26 ,

Shtepi private me hipote

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
09 Gush 20:33 ,

Shtepi banimi

350 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
08 Gush 23:21 ,

Shitet ose Jepet me qera ambjente zyre 350 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
07 Gush 17:28 ,

Apartament ne shitje

500 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Gush 14:48 ,

Vile ne shitje

Numri i dhomave: 10
07 Gush 00:26 ,

Shtepi&truall

18 000 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Gush 14:14 ,

Apartamen

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
03 Gush 00:31 ,

Okazion Shtepia

82 000 LEK

Numri i dhomave: 5
02 Gush 16:47 ,

shtepi e re ne shitje me tapi.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
01 Gush 13:19 ,

Super OKAZION

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Korr 18:43 ,

Truall dhe shtepi ne Elbasan

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
27 Korr 13:16 ,

Shtepi dykateshe

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 140
27 Korr 13:08 ,

Shes apartment

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Korr 17:06 ,

Shitet Vile

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Korr 13:18 ,

Shitet shtepi me hipoteke.

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
24 Korr 22:54 ,

Shtepi private

95 000 000 LEK

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
23 Korr 07:41 ,

Shtepi ne Elbasan

Numri i dhomave: 3
20 Korr 16:49 ,

Shtepi prane kryqezimit te luleve e kompletuar

1 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
20 Korr 08:48 ,

Shtepi private, vile ne shitje

199 EUR

Numri i dhomave: 9
17 Korr 21:27 ,

Shtepi me qera. dhe në shitje.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
16 Korr 13:46 ,

Shitet shtepi 1 kateshe, sip.tot.260m2, Elbasan.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Korr 17:46 ,

Shitet shtepia e mobiluar 1+1

4 800 000 LEK

Numri i dhomave: 1
10 Korr 17:39 ,

Shtepi me qera 2+1

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
10 Korr 16:47 ,

Shtepi Private Ne Shitje

9 900 000 LEK

Numri i dhomave: 4
09 Korr 07:01 ,

Shitet Shtepia

65 000 000 LEK

08 Korr 14:10 ,

Shitet shtepia

60 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
07 Korr 17:07 ,

Apartament 1+1

2 900 000 LEK

Numri i dhomave: 2
05 Korr 20:58 ,

Shitet Super Vile ne Elbasan,

250 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
04 Korr 22:22 ,

Shtepi OKAZION

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Korr 11:38 ,

Shitet shtepia 1+1 Plotesisht e Kompletuar

4 800 000 LEK

Numri i dhomave: 1
02 Korr 11:13 ,

Shitet ose jepet me qera e kompletuar

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
01 Korr 18:57 ,

OKAZION!!!!Shitet shtepi private me truall

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
01 Korr 17:30 ,

Apartament 2+1

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Qer 10:59 ,

Shitet shtepia

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Qer 22:25 ,

Shtepi dy kateshe me obor.

67 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Në fillim