Shtepi | Elbasan | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Të gjitha | Shtëpi | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:21 ,

Shtepi private 3+2

8 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 06:31 ,

SHTEPI ME TOKE 2600M2

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 19:19 ,

shtepi me qera elbasan

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Pri 19:08 ,

Shiten 2 shtepia private

100 000 EUR

15 Pri 18:17 ,

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
15 Pri 17:50 ,

Shitet Vile 2 kateshe Okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
11 Pri 20:30 ,

Jepet apartament me qera ne qënder

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Pri 07:02 ,

SHITEN

50 EUR

Numri i dhomave: 2,5
09 Pri 22:48 ,

Shitet shtepi private

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Pri 19:24 ,

shtëpi perdhese më qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Pri 01:13 ,

Shtepi me qira

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 22:24 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Pri 21:36 ,

Shitet shtepi ne Kraste Elbasan

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
31 Mar 13:26 ,

Shtepi

Numri i dhomave: > 10
23 Mar 18:02 ,

shtepi banimi

420 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
22 Mar 18:00 ,

shtepi e re ne shitje me tapi.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
16 Mar 08:59 ,

Shtepi Private, Vile ne Shitje

190 EUR

Numri i dhomave: 9
15 Mar 04:35 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 3
12 Mar 15:32 ,

Shitet Shtepi Private ne Elbasan

84 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Mar 10:21 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
03 Mar 06:26 ,

Shite okazion

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
01 Mar 15:14 ,

Shitet shtepi 3 kateshe me hipotek 2020

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
25 Shk 14:22 ,

shtepi private me dyqan

90 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
24 Shk 08:26 ,

Okazion

1 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Shk 08:25 ,

Okazion

1 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Shk 21:30 ,

okazion

33 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Shk 15:12 ,

Shtepi private.

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
17 Shk 17:46 ,

shitet shtepi Kraste 65 milion leke.

65 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
10 Shk 22:52 ,

okazion

350 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Shk 19:07 ,

Shitet shtëpi ne Hajdaran.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Shk 09:06 ,

Shtepi private 2 kateshe me oborr dhe dyqan

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione