Me qera | Elbasan | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Shtëpi | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:21 ,

Shtepi me qera elbasan

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 20:43 ,

shtepi me qera elbasan flm e zene

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
09 Maj 13:59 ,

shtëpi perdhese më qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Maj 23:11 ,

Jepet me qera shtëpia. Okazionn!!!

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
27 Pri 15:07 ,

shtepi me qera 2+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Mar 21:24 ,

Jepet me qera lagja Q Stafa

100 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Mar 21:15 ,

Shitet ose Jepet me qera ambjente zyre 350 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
25 Jan 10:45 ,

SHITET OSE JEPET ME QERA SHTEPI + TRUALL 500M2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
15 Dhj 11:18 ,

Shitet shtepi private me dyqan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Dhj 22:14 ,

shtepi me qera pran kryqezimit te luleve

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Dhj 21:19 ,

Jap shtepi me qera e kompletume

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
04 Dhj 17:58 ,

Jepet me qera

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
15 Nën 11:34 ,

JEPET ME QERA 2+1+ANEKS+BALLKON ELBASAN 0695131431

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Tet 19:01 ,

Shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
07 Tet 19:00 ,

Shtepi Me Qera

120 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Tet 09:05 ,

JAPERT AP ME QERA

15 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
13 Sht 18:11 ,

jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Sht 14:17 ,

jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Gush 17:08 ,

Jepet me Qera

150 000 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Gush 10:20 ,

jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Gush 12:20 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 3
19 Gush 11:59 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 3
17 Korr 21:27 ,

Shtepi me qera. dhe në shitje.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
10 Korr 17:39 ,

Shtepi me qera 2+1

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Korr 20:58 ,

Shitet Super Vile ne Elbasan,

250 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
02 Korr 11:13 ,

Shitet ose jepet me qera e kompletuar

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
22 Qer 17:55 ,

Jepet me qera shtepi 2 kateshe e mobiluar perfekt

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
02 Qer 11:33 ,

Shtepi ne Elbasan

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Qer 18:49 ,

Jepet me qera shtepi perdhese 2+1, Elbasan.

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Pri 20:04 ,

Shtepi me qera ne Elbasan

Numri i dhomave: 3
23 Jan 19:14 ,

Shtepi me qera

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
02 Jan 13:40 ,

Cerrik

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
07 Nën 16:15 ,

APARTANENT DHE GARAZHD ME QERA NE ELBASAN

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
22 Tet 23:11 ,

jepet shtepi me qera per familjare

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Shtëpi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione