shtepi private | Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi private,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi private Të gjitha | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:44 ,

Shitet shtepi me 1300 m2 toke me hipotek ne PLAZH DURRES

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 20:38 ,

Shitet, Shtepi Private, Tek Dy Eldat

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:37 ,

Shtepi private Rrota Kuqe

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 16:29 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 16:29 ,

Shtepi private ne plazh

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Dje 16:04 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL, DURRES!

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:25 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 01:26 ,

Shtepi prej 115m2 ne Durres Okazion

55 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
02 Maj 08:51 ,

Shitet, Shtepi Private, Ne Spitall

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 10:39 ,

Shitet Shtepi Private 2 Kateshe, Ne Maminas

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Pri 23:36 ,

Shitet shtepi private bashke me dyqan

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Pri 15:43 ,

Shtepi prej 120m2 ne Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
30 Pri 09:23 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Pri 01:56 ,

Shtepi Private Plepa,-Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
28 Pri 12:03 ,

DURRËS SHITEN 2 SHTËPI PRIVATE NGJITUR !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Pri 09:13 ,

Shtepi private ne Shitje

96 000 EUR

Numri i dhomave: 7

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi private | Të gjitha | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione