Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament ne ksamil | Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament ne ksamil,kategori Shtëpi,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament ne ksamil Të gjitha | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:12 Shtëpi , Durrës

Qera ditore Durres / Daily rent Durres duke filluar nga 30€

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 10:35 Shtëpi , Durrës

Qera Apartament 2+1, Lagjia 15, Durres. 150 Euro

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
25 Nën 16:23 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJIA NR.7!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Nën 13:04 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ISH KENETE

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Nën 09:34 Shtëpi , Durrës

SHITET 1+1 NE ILIRIA

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Nën 09:34 Shtëpi , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT NE VIJE TE PARE BREGETARE!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:43 Shtëpi , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 ME OBORR NE QERRET!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE VOLLGA PAMJE DETI, DURRES!

750 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 NE DURRES!

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES !

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TE STADIUMIT DURRES !

400 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJIA NR.7!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE HOTEL MAJESTIC!

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2+ NJE POST PARKIMI TEK VILA E ZOGUT M

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI, GOLEM!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PALLATI SPORTIT

92 800 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK PERLA GJIRI I LALZIT!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E RE TE PORTIT!

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE DURRESIT!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN LURA 3!

82 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO " GJIRI LALZ

194 900 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI!

80 400 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES!

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament ne ksamil | Të gjitha | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione