Shtepi me qera | Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:21 ,

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:21 ,

Jepet shtepi me qera ne Vollga

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
17 Pri 18:34 ,

Shtepi me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Pri 12:30 ,

JEPET ME QERA 1+1 NE PLAZH

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Pri 13:39 ,

Jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Pri 11:32 ,

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
12 Pri 09:14 ,

Shtepi me qera Hyrje 1+1 dhe 2+1 te kompletuara

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
09 Pri 10:23 ,

Jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Pri 13:13 ,

Shtepi e perdhesme

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
04 Pri 19:32 ,

Okazion Shitet shtepi.

Numri i dhomave: 5
31 Mar 20:08 ,

Shtëpi me qera ne Dürres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
31 Mar 20:08 ,

Shtëpi me qera ne Dürres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
30 Mar 19:17 ,

Jepet me qera ..Lura 3

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
28 Mar 17:48 ,

Shitet Shtepi+Magazin

Numri i dhomave: 5
27 Mar 13:05 ,

Jepet shtepi 2+1 me qera te gjykata

200 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 19:19 ,

Shtepi me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Mar 12:37 ,

Apartament me qera monolocale in affitto

190 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Mar 20:18 ,

SHTEPI PRIVATE ME QERA, TREGU INDUSTRIAL

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
22 Mar 20:54 ,

Jepet me qera ..Lura 3 Lalez

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
22 Mar 20:53 ,

Okazion shtepi me qera ne shkozet

160 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Mar 13:49 ,

Jepet shtepinme qera ne Durres (Ura e Dajlanit)

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Mar 13:36 ,

Jepet shtepi me qera_Ura e Dajlanit

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Mar 09:15 ,

Jepet shtepi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Mar 10:37 ,

Jepet shtepi me qera

60 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
03 Mar 23:39 ,

Jepet me qera

60 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
03 Mar 10:01 ,

Jepet me qera shtepi private ne Spitalle

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Shk 16:18 ,

Shtepi me qera e mobiluar afer universitetit spitalle

7 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
22 Shk 10:22 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera shtepi private

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
22 Shk 10:09 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera 1+1

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Shk 19:00 ,

Shtepi me qira e mobiluar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Shk 04:33 ,

Shtepi me qera Durres e re

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
15 Shk 12:07 ,

Shtepi me qera Durres e re

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione