Ps3 | Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 14:39 ,

Jepet me qera kati I par e nje vile 3

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:29 ,

Shitet

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 13:27 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 13:04 ,

Apartament 1+1 me hipoteke, Lagja 18 Durres

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:26 ,

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENTE TE GJIRI LALZIT

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 10:25 ,

Shtepi ne Durres

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Kërkime të ngjashme

Ps3 Ps3 PS3 ps3 Ps3 ps3 Ps3 Ps3 Ps3 Ps3

Në fillim