Me qera | Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:57 ,

Shtepi me qera(per studente)

5 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:30 ,

Jepet shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:28 ,

Super apartament me qera

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:03 ,

Jepet shtepi me qera ne Vollga

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:02 ,

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:02 ,

Jepet shtepi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:02 ,

Jepet garsionere me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 08:48 ,

Me qera per zyra

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
03 Maj 09:14 ,

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Maj 21:40 ,

Shtepi e re 2+1 , Kati 1, mbas pallatit sportit

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
01 Maj 14:46 ,

Jepet shtepi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Maj 13:29 ,

Shtepi me qera

500 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Pri 19:18 ,

Jepet me qera ..Lura 3

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
27 Pri 20:16 ,

Shtepia ne kushte perfekte

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Pri 10:27 ,

Okazion ne shkozet

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Pri 11:57 ,

qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Pri 19:08 ,

Shtepi e perdhesme

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
22 Pri 14:13 ,

APARTAMENT 160€

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Pri 12:59 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera kati -1 (vile)

85 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Pri 09:47 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera

85 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Pri 10:34 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera

250 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
17 Pri 21:06 ,

Okazion ne shkozet

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Pri 18:34 ,

Shtepi me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 20:03 ,

Stacjoni spitall durres

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
15 Pri 09:43 ,

Okazion ne shkozet

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Pri 12:30 ,

JEPET ME QERA 1+1 NE PLAZH

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Pri 13:39 ,

Jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Pri 11:32 ,

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
12 Pri 09:14 ,

Shtepi me qera Hyrje 1+1 dhe 2+1 te kompletuara

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
11 Pri 14:43 ,

Jepet me qera apartament luksoz ne vollga 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Pri 13:51 ,

Jepet me qera garsionere

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Pri 10:23 ,

Jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Pri 20:42 ,

JEPET ME QERA AMBIENT 120 m2

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione