Gjiri i lalzit | Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjiri i lalzit ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjiri i lalzit Të gjitha | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Pri 14:17 ,

SHTEPI PUSHIMI ME QIRA NE KOMPLEKSIN LURA GJIRI I LALZIT.

420 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Gush 11:54 ,

SHITET APARTAMENT "LURA 1" GJIRI I LALZIT

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 170
18 Korr 20:08 ,

Apartament ne San Pietro te Gjiri i Lalzit

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Nën 15:27 ,

Shitet vile 3-kateshe tek Gjiri i Lalzit

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: > 10
20 Gush 23:53 ,

Shtepi ne Durres

Numri i dhomave: 3
20 Gush 23:48 ,

Shtepi ne Durres

Numri i dhomave: 3
20 Gush 02:50 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
18 Gush 23:23 ,

..

Numri i dhomave: 3
18 Gush 23:16 ,

Shtepi ne Durres

Numri i dhomave: 3
14 Korr 12:18 ,

Shtepi plus toke hamallaj -gjiri lalzit

56 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Qer 21:46 ,

Qera Gjiri Lalzit

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
20 Qer 21:47 ,

Shitet shtepi n hamallaj durres me hipotek

57 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Maj 22:00 ,

Hyrje me letra ne bregdet

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Shk 16:26 ,

OKAZION

240 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Qer 16:09 ,

Shtepi me qera tek Gjiri i Lalzit, Lura 1

80 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
16 Tet 18:48 ,

Shtepi private ne hamalle

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjiri i lalzit | Të gjitha | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione