Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:20 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi private

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 20:37 ,

Qera ditore Durres / Daily rent Durres duke filluar nga 20€

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 19:01 ,

Shitet shtepi private ne Porto Romano!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:45 ,

Shtepi private ne plazh

112 500 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 17:45 ,

Shitet shtepi private ne plazh

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:45 ,

Private beach house 10 room

112 500 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 17:43 ,

SHITET VILË 2-KATËSHE NË RRUGEN KRYESORE A.GOGA!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:17 ,

SHITET SHTEPI PAS MUZEUMIT TE DESHMOREVE!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 15:36 ,

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:36 ,

Shitet, Shtepi Private, Ne Sallmone, Durres

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 15:33 ,

Shitet, Shtepi Private, Ne Spitalle, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:29 ,

Shitet shtepi me truall ne Gjirin e Lalzit

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:50 ,

Shitet, Godinë 3-Katëshe, Ish Këneta, Durrës

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 10:00 ,

Shitet shtepi private L.18 Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:53 ,

Shitet shtepi private L.18 Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:19 ,

Shitet shtepi private nje kateshe ne Shkozet

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:19 ,

SHITET VILE 2 KATESHE NE RRUGEN ALEKSANDER GOGA !!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 09:16 ,

Shitet okazion shtepi pushimi.

Numri i dhomave: 2
Dje 09:16 ,

Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles Eftali Koci, Durres 6

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 08:33 ,

Shitet shtepi plazhi Durres

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 08:18 ,

Apartament banimi

92 250 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 07:42 ,

Shitet shtepi Manez e Vjeter , Durres

350 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
27 Qer 19:45 ,

Shtepi private ne shitje ndertim i ri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
27 Qer 19:45 ,

private shtepi e kompletuar me te gjitha

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Qer 19:42 ,

shtepi private me oborr baqe shum e mire

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Qer 19:42 ,

Shiten Garsoniere

1 111 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Qer 17:57 ,

SHITET VILE 2-KATESHE NE XHAFZOTAJ!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
27 Qer 15:11 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 PLAZH,DURRES

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
27 Qer 14:05 ,

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
27 Qer 12:57 ,

Shtepi me lulishte dhe oborr Gjiri Lalzit

75 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione