Dibër | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:22 ,

SHITET SHPI PRIVATE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Pri 21:48 ,

Okazion shtep prej 105m2 ne Diber

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Pri 13:41 ,

Shitet Shtepia 1+1 te rrota kuqe

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Mar 14:10 ,

Shitet shtëpi privatë në lagjën llixha Dibër Peshkopi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
09 Shk 23:59 ,

Shitet shtepi private bashke me truall

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
23 Nën 13:31 ,

Apartament

Numri i dhomave: 3
28 Sht 22:49 ,

Shtepi 2 kateshe private

100 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Sht 17:22 ,

japim me qira

12 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Korr 23:15 ,

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Qer 16:32 ,

Shitet shtepi dhe dyqan

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
18 Maj 21:28 ,

Shpi 2 kaq ne Diber Peshkopi (kamen)

80 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
28 Dhj 21:44 ,

Shitet shtepi

3 300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Pri 11:08 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I THATE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
21 Dhj 18:28 ,

Shitet Lokali i mobiliar.

250 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Tet 16:16 ,

Shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Korr 13:09 ,

Shtepi ne Diber

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Qer 17:05 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 6
09 Qer 20:14 ,

Iphon4s

100 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Pri 18:21 ,

Shitet Shtepia

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Mar 20:49 ,

Shitet shtepi

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 14:16 ,

Shtepi Private ne Diber

180 000 EUR

Numri i dhomave: 10
29 Dhj 11:30 ,

PRAPA BAR STERMILLA NE DOBROV

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Dhj 13:35 ,

Shtepi ne Diber

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione