Dibër | Vendbanime | Shtëpi

11 Sht 17:22 ,

japim me qira

12 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Korr 23:15 ,

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Qer 16:32 ,

Shitet shtepi dhe dyqan

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
18 Maj 21:28 ,

Shpi 2 kaq ne Diber Peshkopi (kamen)

80 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
14 Pri 21:08 ,

OKAZION! Shitet Shtepia !

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Dhj 21:44 ,

Shitet shtepi

3 300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Pri 11:08 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I THATE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
21 Dhj 18:28 ,

Shitet Lokali i mobiliar.

250 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Tet 16:16 ,

Shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Korr 13:09 ,

Shtepi ne Diber

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Qer 17:05 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 6
09 Qer 20:14 ,

Iphon4s

100 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Pri 18:21 ,

Shitet Shtepia

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Mar 20:49 ,

Shitet shtepi

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 14:16 ,

Shtepi Private ne Diber

180 000 EUR

Numri i dhomave: 10
29 Dhj 11:30 ,

PRAPA BAR STERMILLA NE DOBROV

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Dhj 13:35 ,

Shtepi ne Diber

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3


Në fillim