Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 44127
Shtëpi , 14561
Vila , 2673
Dhoma , 978
Cimer/e , 15

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Dje 10:35
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Gush 15:47
Linku:
,

Okazion

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
09 Gush 16:16
Linku:
,

APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1

Sot 04:25 ,

SHTEPI PUSHIMI POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 03:50 ,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:59 ,

Shitet apartament 1+1 tek Unaza Re

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 02:21 ,

dhoma plazhi

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 02:09 ,

Rr qemal stafa Varri bamit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:18 ,

Komplet i Ri dhe me Mobilim Italian - 2+1+2WC

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 01:06 ,

Zogu zi perball ring center

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 00:58 ,

Shitet shtepi

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:54 ,

Apartament banimi ne qender te Shengjinit

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 00:41 ,

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

Sot 00:39 ,

Dhoma Plazhi apartamenta

1 LEK / muaj

Sot 00:30 ,

Hyrje me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:51 ,

OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:46 ,

Apartament Okazionnn

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:22 ,

Pushime Sarande me çmim krize

20 EUR / ditë

Dje 23:20 ,

Shtepi me qera e kompletuar 2+1 te gjykata durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:10 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament prej 100m2 ne Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:05 ,

Apartament 2+1 i Mobiluar Super Okazion

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri.Në fillim