Gjithë Shqipëria | Vendbanime | MerrJep

Apartamente , 36360
Shtëpi , 11517
Vila , 2100
Dhoma , 737
Cimer/e , 12
17 Nën 13:28
Linku:
Apartamente , Durrës

Apartament

53 500 EUR

Numri i dhomave: 3

16 Nën 21:28 Shtëpi , Tiranë

Japim Magazine me qera tek rruga 5 Maji

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
08 Nën 14:43 Apartamente , Pukë

Shitet Apartament OKAZION !!!

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
22 Tet 09:33 Shtëpi , Kucovë

Shitet 1+1 mbi kalceton

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
20 Tet 08:36 Apartamente , Tiranë

SHITET OKAZION

1 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Tet 13:11 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATE ME HIPOTEKE

1 LEK

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
11 Tet 10:13 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera per studenta

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
28 Sht 14:12 Shtëpi , Korçë

Biranj korce

1 LEK

Numri i dhomave: 5
28 Sht 12:46 Shtëpi , Korçë

Biranj te korces

1 LEK

Numri i dhomave: 5
17 Sht 09:27 Apartamente , Shkodër

Apartament

1 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
06 Sht 22:32 Shtëpi , Durrës

Dyer Te brendshme italiane

1 LEK

Numri i dhomave: 1,5
28 Gush 15:42 Apartamente , Durrës

Qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
15 Gush 23:51 Shtëpi , Korçë

Shtepi banimi

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Gush 19:49 Shtëpi , Elbasan

Shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: 6
04 Gush 07:20 Shtëpi , Korçë

Ambjent me Qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
03 Gush 09:27 Shtëpi , Berat

Jepet me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
27 Qer 16:33 Apartamente , Vlorë

Apartamente per pushues

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 17:22 Apartamente , Durrës

Apartamente me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Qer 19:06 Shtëpi , Lushnjë

Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Në fillim