Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 43796
Shtëpi , 14007
Vila , 2559
Dhoma , 871
Cimer/e , 14

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Sot 11:27
Linku:
,

Shitet 1+1 tek Ali Demi 54.000 euro

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Korr 22:31
Linku:
,

Apartamente per pushues ne Lungomare

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Sot 12:58 ,

Apartament

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:58 ,

Okazion,grasoniere me qera 2000 leke nata

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 12:58 ,

Apartament 2+1

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:58 ,

okazion

63 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:56 ,

Shitet Apartament lagja Jani Vruho (Vakef)

3 700 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:55 ,

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne "Myslym Shyri"

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 12:55 ,

Qera,Apartament 1+1, Liqeni

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:55 ,

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:54 ,

Shiten, Apartamente 1+1

97 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:53 ,

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyr

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:52 ,

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:51 ,

Shitet, Apartament 2+1, Selvia

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:51 ,

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:50 ,

Shiten, Apartamente 2+1

143 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:50 ,

Jepet apartament me qera per sezonin turistik

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:50 ,

Shitet apartament 2+1+2 prane Unazes!

99 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:50 ,

Apartament me qera per sezonin turistik

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:50 ,

Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi

3 600 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 12:49 ,

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:49 ,

Qera, Apartament 3+1, Rruga Margarita Tutulani, Ti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:48 ,

Qera,Apartament 2+1,Kodra E Diellit,Tirane.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:47 ,

Apartament 2+1 ne Shitje te Brryli ne Tirane

94 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:42 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:42 ,

SHITET 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:38 ,

Shes Ap.2+1

8 800 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri. 


Në fillim