Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 43796
Shtëpi , 14007
Vila , 2559
Dhoma , 871
Cimer/e , 14

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Sot 11:27
Linku:
,

Shitet 1+1 tek Ali Demi 54.000 euro

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Qer 23:47
Linku:
,

Shitet Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Qer 09:40
Linku:
,

Okaz. 2+1+2wc Me I Mire Qe Ka Dal Tek 21 Dhjetori

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:26
Linku:
,

Shitet Apartament ne Bllok

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90

Sot 12:33
Linku:
,

SUPER OKAZION NE QENDER TE DURRESIT 2 + 1

49 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:31 ,

Qera Vila Spitall Durres

25 000 LEK / muaj

Sot 12:31 ,

Apartament ne shitje 3+1ne Ysberisht

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:31 ,

Shitet 2+1 te ish Parku!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:31 ,

APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:31 ,

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 TE ETC!

470 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 12:31 ,

Shitet 1+1 te Ali Demi

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:31 ,

Apartament/Ambient biznesi 99m2 / Qyteti Studenti

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:31 ,

Shtepi Banese ne bregdet.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:30 ,

Zyre ne Bllok / 315 EUR

325 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:30 ,

Ambasador 3 jepet me qira apartamenti

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Sot 12:30 ,

APARTAMENT ME QIRA TE KOMPLEKSI DELIJORGJ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:30 ,

Hyrje me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:30 ,

Apartament 1+ 1 60m2 perballe spitalit te femive !

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:29 ,

Jepet me qera 3+1 te Ish Ekspozita

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 12:29 ,

Apartament 1+1 me Qera Rruga 4 Deshmoret ne Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:29 ,

Apartament 2+1 Ne Shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:29 ,

Jepet me Qera 3+1 ne Qender

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 12:29 ,

Super-apartament ne shitje, te Kopshti Zoologjik

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Sot 12:29 ,

Jepet me qera super apartament 3+1 ne Myslym Shyr

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri. 


Në fillim