Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 43796
Shtëpi , 14007
Vila , 2559
Dhoma , 871
Cimer/e , 14

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Sot 12:26
Linku:
,

Shitet Apartament ne Bllok

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
30 Qer 09:40
Linku:
,

Okaz. 2+1+2wc Me I Mire Qe Ka Dal Tek 21 Dhjetori

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 12:24 ,

Apartament 2+1 me qera Tek liqeni thate Tirane

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:24 ,

Zyra me Qera Rruga Mine Peza Tirane

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:23 ,

jap me qera apartament 2+1+A Kati 4, 35.000 Leke (

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:23 ,

Apartament me Qera 3+1 {Palatin Globe} 400mij Lek

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 12:23 ,

DYQANE VIJE E PARE NE RRUGE KRYESORE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:23 ,

Shtepi

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 12:22 ,

Apartment Lungo Mare Vlore

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:21 ,

SHITET 2+1.TREGU ELEKTRIK

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:21 ,

SHITET 2+1,FRESKU

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:21 ,

1+1 Berat në shitje

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:21 ,

SHITET 3+1 BRRYLI

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:21 ,

SHITET 1+1,ALI DEMI

67 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:20 ,

Shitet 2+1,Komuna Parisit

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:20 ,

SHITE 1+1,BRRYLI

62 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:18 ,

Shitet ap 1+1 tek Kodra e Diellit

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:18 ,

Shitet Shtepia

60 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:17 ,

Apartament me qera 1+1 Kodra e Diellit

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:15 ,

Shitet apartamenti

Numri i dhomave: 2
Sot 12:15 ,

Shitet apartamenti

Numri i dhomave: 2
Sot 12:14 ,

Shitet apartamenti!!!

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri. 


Në fillim