Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 52798
Shtëpi , 17764
Vila , 3165
Dhoma , 1030
Cimer/e , 19

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti.

Sot 09:25
Linku:
,

Shitet apartament 2+1, Tirane

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Sot 17:50 ,

Shitet 2+1 SUPERCILESOR.

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:49 ,

Apartament 2+1, ndertim i ri.

920 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:49 ,

Shitet ose Kembehet

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:48 ,

Qera, Apartament 3+1, Blloku, Tirane.

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:48 ,

apartament me qera ne nje vile 3kateshe

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 17:47 ,

Okazion shitet SUPER Apartament 2+1

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 180
Sot 17:46 ,

Apartament Ne shitje ne PATOS !

27 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:42 ,

SHITET APARTAMENT TEK RESTORANT FRESKU

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:39
Linku:
,

Super apartament me obor, buze detit ne Golem

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:39 ,

OKAZION NE ALI DEM... AP 3+1+V...!!

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 17:38 ,

Okazion.Garzoniere me qera.

11 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 17:36 ,

SHITET AP 2+1 I MOBILUAR... ME HIPOTEK..!!

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri.
Në fillim