Gjithë Shqipëria | Vendbanime | MerrJep

Apartamente , 36358
Shtëpi , 11517
Vila , 2100
Dhoma , 737
Cimer/e , 12
Dje 23:29
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR 72.000EURO

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Nën 13:28
Linku:
Apartamente , Durrës

Apartament

53 500 EUR

Numri i dhomave: 3

Dje 22:14 Apartamente , Vlorë

Apartament ne Vlore

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 22:04 Apartamente , Tiranë

Apartamen square rruga kavajes 78m2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:51 Apartamente , Vlorë

Apt me qera/apt for rent

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:40 Shtëpi , Durrës

Shtepi me Qira Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:40 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 dhe garazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament sp 100 m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:37 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

18 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 21:34 Apartamente , Tiranë

Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
Dje 21:33 Baraka dhe garazha , Tiranë

Magazin

300 LEK / muaj

Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Qera Apartament 2+1 ne Don Bosco

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Blv i Ri (Usluga)

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

55 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet Nenetereza

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Misto Mame

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Në fillim