Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 43796
Shtëpi , 14007
Vila , 2559
Dhoma , 871
Cimer/e , 14

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Sot 09:52
Linku:
,

Apartament luksoz per shitje!

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Qer 12:51
Linku:
,

Shitet HOTELI

315 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Qer 11:17
Linku:
,

Shtepi private ne Shkoder 2+1

5 900 000 LEK

Numri i dhomave: 2

Sot 11:58 ,

Apartament me qera lungomare per sezon vere 20€

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 11:58 ,

OKAXION Ulet Cmimi Ap.2+1 35000€

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:58 ,

Shitet Ap.1+1 Vollga Durres

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:57 ,

Okazion Shitet Ap.3+1+2 Vollga

122 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 11:57 ,

OKAZION

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:57 ,

Okazion Ap.3+1+2 + garazhd+ depo

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 11:57 ,

Shitet Ap.3+1+2 Sip. 133m2

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:57 ,

Shitet Ap.2+1+2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:57 ,

shitet

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:56 ,

Okazion

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:56 ,

Vila Durres Qender

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:52 ,

Jepet me qera Apartament 1+1

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:52 ,

Apartament me qera 2+1 Bulevardi Zogu 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:50 ,

Shitet, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë.

111 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 11:50 ,

SHITET apartament 2+1 prane 21 dhjetorit

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:50 ,

Shtepi private me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 11:50 ,

SHITET SHPI PRIVTE NE KMEZ RR NIKOLA SARKOZI

72 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:49 ,

Shitet (2+1) 90m2 Me Hipoteke

103 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:46 ,

Apartament ne Vlore,Orikum

32 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:45 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri. 


Në fillim