Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 43796
Shtëpi , 14007
Vila , 2559
Dhoma , 871
Cimer/e , 14

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Sot 10:24
Linku:
,

Shitet Apartament ne Bllok

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
30 Qer 23:47
Linku:
,

Shitet Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Sot 11:42 ,

shitet 3+1 te Liqceu Artistik

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:41 ,

Shiten 3 Garsonire + 1 Apartament ne Sarande 190m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Sot 11:41 ,

4 Hyrje: Apartament 1+1 dhe 3 Garsonierë - 190m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Sot 11:41 ,

Apartament me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:41 ,

Apartament 1+1, Qira, Tregu Elektrik

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:41 ,

SHITET 1+1 ��60 M² Ura Dajlanit,Durres�� 30'000 €

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 11:41 ,

Fresk apartament 2+1 me qira

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:41 ,

Apartament 1+1 Tek Zona e Plazhit/Rrota Kuqe

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:41 ,

Apartament 2+1, Qira, Kompleksi Kontakt

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:41 ,

shitje

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sot 11:41 ,

Shitet stepi private

75 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sot 11:41 ,

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 90 m²

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:41 ,

JEPEN DHOMA ME QIRA DITORE!!!!!

10 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sot 11:41 ,

Shtepi me qera

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:41 ,

Shitet apartament 1+1 në Fresk

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:41 ,

Jepet me Qera 2+1 Fresku

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:41 ,

Shitet apartament 2+1 ne Porcelan

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 11:41 ,

SHITET apartament 3+1 ne Plazhin e Durresit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 11:40 ,

Hyrje 1+1

2 300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:40 ,

Shtepi me qera ne Astir

290 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:40 ,

Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:40 ,

Jepet me qira 1+1 prane kompleksit Magnet

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri. 


Në fillim