Gjithë Shqipëria | Vendbanime | MerrJep

Apartamente , 36358
Shtëpi , 11517
Vila , 2100
Dhoma , 737
Cimer/e , 12

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


27 Gush 19:54 Shtëpi , Tiranë

EDISON

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Gush 19:34 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 1+1 kati 1 47 m2 dhe dyaqn 20 m2

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Gush 18:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ambient pêr biznes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Gush 18:24 Apartamente , Durrës

Apartament

Numri i dhomave: 2,5
27 Gush 18:05 Apartamente , Fier

Super Apartament ne shitje

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim