Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 43796
Shtëpi , 14007
Vila , 2559
Dhoma , 871
Cimer/e , 14

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti. 

Sot 11:27
Linku:
,

Shitet 1+1 tek Ali Demi 54.000 euro

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Qer 09:40
Linku:
,

Okaz. 2+1+2wc Me I Mire Qe Ka Dal Tek 21 Dhjetori

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Qer 23:47
Linku:
,

Shitet Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Sot 11:36 ,

SHITET APARTAMENTI 1+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:36 ,

Shitet apartament 2+1

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:36 ,

Jepet Apartament me qira 2+1 te rruga elbasanit

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:36 ,

SHITET APARTAMENTI 1+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:36 ,

Apartament 2+1 Ne Shitje

3 700 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 11:36 ,

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:36 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 11:36 ,

Ish Tregu Elektrik jepet me qira apartament 1+1

25 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:36 ,

Shitet Apartament 2+1 Rruga e Kavajes !!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:36 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 11:36 ,

Jepet apartament 1+1 me qira

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 11:36 ,

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK SELVIA -> 370 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:36 ,

JEPET GODINE BIZNESI PER QIRA!!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:36 ,

JEPET ME QIRA 2+1+2 PRANE TATIM TAKSAVE DURRES!!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:36 ,

Jepet me qera shtepi pushimi

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:35 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

87 750 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:35 ,

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:35 ,

jepet shtepi 1+1 me qera te fresku 130 mijeleke

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:35 ,

Apartament ne Rrogozhine

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:35 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:35 ,

Shitet shtepi 2 Kate Rr. Dibres te Medresja Tirane

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Sot 11:35 ,

VILA TRE KATESHE NE SHITJE , VLORE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:35 ,

Shitet 2+1 me hipoteke 128m2 ne Fresk

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:35 ,

Shitet apartament 1+1,60 m2 ne Allias 34000 euro

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:35 ,

Jepet shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.

Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera

Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.

 

Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera

Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës  në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.

Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al

Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri. 


Në fillim