Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhoma me qera ne dhermi | Vlorë | Vendbanime

Apartamente , 130
Dhoma , 70
Shtëpi , 66
Vila , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma me qera ne dhermi,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dhoma me qera ne dhermi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:21 ,

Dhoma plazhi me qera

Numri i dhomave: 4
19 Maj 22:02 ,

Jepet me qera apartment per pushime

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
19 Maj 22:02 ,

Apartment me qera ditore!

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
17 Maj 13:20 ,

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE VLORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
15 Maj 11:20 ,

Apartamente me qera ditore

11 111 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
13 Maj 13:24 ,

Jepet me qera kati i pare i Viles.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
12 Maj 14:15 ,

Apartament me qira ne Vlore!

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Maj 14:54 ,

Jepet me qera apartament luksoz 2+1 ne Skele

333 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
10 Maj 15:14 ,

Apartament 2+1 me qera ne Uje te Ftohte

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Maj 12:00 ,

Apartament me qera,Vlorë

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
06 Maj 15:40 ,

Jepet apartament me qera 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Pri 20:03 ,

Apartament 2+1 me pamje anesore nga deti ,Vlore

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
23 Pri 21:31 ,

Apartament ne Lungomare

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Pri 17:12 ,

Jepet Apartament 2+1 me qera ne Lungomare!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Pri 12:14 ,

Apartament 2+1 me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Pri 12:43 ,

Jepet me qera apartament ne Vlore.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 17:06 ,

Apartament 2+1 me pamje anesore nga deti,Vlore

79 500 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Pri 16:54 ,

Apartament me qera ditore ne Vlore, Lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Pri 00:42 ,

Apartment 2+2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
30 Mar 10:16 ,

Jepet me qera apartament 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Mar 12:15 ,

Apartament me qera 2+1 ne LUNGOMARE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Mar 09:38 ,

Apartament 2+1 per studenta

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Mar 09:28 ,

Apartament 3+1 me uje drita dhe wifi te perfshira ne qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
17 Mar 15:32 ,

Apartamente me qera

Numri i dhomave: 2
09 Mar 17:59 ,

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne lungomare

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
21 Shk 14:22 ,

apartament 1+1 me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
17 Shk 08:32 ,

Jepet apartament me qera. (2+1)

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Jan 08:15 ,

Apartament me qera ditore ne lungomare

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Jan 16:30 ,

Dhoma plazhi 10 -15 mij lek/nata

10 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
06 Jan 16:30 ,

Dhoma plazhi vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhoma me qera ne dhermi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione