Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Vendbanime

Apartamente , 58616
Shtëpi , 12466
Vila , 3252
Dhoma , 437
Cimer/e , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 13:05 ,

Shitet apartament 1+1

101 355 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:55 ,

SHITET NE ASTIR GARZONIERE

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:53 ,

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:53 ,

Shitet Apartament ne Fresk

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:53 ,

Shitet Apartament 2+1+2

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:53 ,

Shitet apartament 1+1

89 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:46 ,

Apartament me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:42 ,

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 12:41 ,

Jepet shtepi me qera gazoniere

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:41 ,

Apartament me qera- Sauk

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:54 ,

Apartament ne Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:19 ,

75m 97euro posta qendrore

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:19 ,

Shtepi Private 1+1 ne Ali Dem (Kushtrimi i Lirise) me Oborr

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:07 ,

Apart. 2+1+2 me qera – PRIVAT (Brryli)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:48 ,

Jepet me QERA shtëpi private 2+1 me oborr në Sauk

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
Sot 10:46 ,

Jepet Appartament 1+1 tek Kompleksi Vizion Plus!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:46 ,

Gren City

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 10:43 ,

Apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:43 ,

Apartament 2+1+Ballkon Tek Ardeno!

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:43 ,

Shesim apartament 2+1+2 Don Bosko!

105 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:43 ,

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Myslym Shyri!

224 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 10:43 ,

Shitet Apartament 3+1+2, Tek Brryli!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:43 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE KOMPLESI MAGNET!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:43 ,

SHITET APARTAMENT, 2+1+2+PARKING, KOPSHT BOTANIK!

148 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:43 ,

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2+POST PARKIMI TEK FUSHA E AVIACIONIT

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:43 ,

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE ZOGUT TE ZI!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:43 ,

SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK E-88, PRANE ZOGUT TE ZI!

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione