Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

square21 | Tiranë | Vendbanime

Shtëpi , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe square21,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj square21 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 11:03 Apartamente , Tiranë

@Shitet Apartament 2+1 kompleksi Arlis Square21

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
22 Nën 13:04 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1ME QERA SQUARE21

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Nën 16:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

233 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
14 Nën 12:40 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 , SQUARE 21 !

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Nën 20:32 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA GASONIERE TEK KOMPLEKSI SQUARE21

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
10 Nën 14:27 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENTI ME QERA 2+1 (SQUARE 21)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Nën 14:08 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira 2+1 me post parkimi tek Square21

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Tet 17:13 Apartamente , Tiranë

APARTAMENTE ME QIRA 2+1+2 , rruga e kavajes SQ21

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
14 Sht 15:31 Apartamente , Tiranë

Okazion!!! Shitet, Apartament 2+1 ��Arlis, Square21

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
14 Sht 15:31 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1 ��Arlis, Square21

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
22 Gush 13:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1me qira pranë Square21!

590 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Gush 22:44 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1me qira pranë Square21!

590 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Gush 12:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Gush 12:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Studio Luksoze tek Square21

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Gush 11:55 Apartamente , Tiranë

SHESIM GARSONIERE, SQUARE 21

78 250 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Gush 11:23 Apartamente , Tiranë

❗Qera, Apartament 2+1 ��Arlis, Square21

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
25 Korr 12:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament per zyra tek Square 21

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Korr 20:33 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
24 Qer 17:12 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21! mikado55756

78 250 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Qer 10:52 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1TE SQUARE21

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Qer 12:43 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1TE SQUARE21

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Maj 11:26 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21!

79 550 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 10:51 Apartamente , Tiranë

Apartament per qira te Square21

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 08:53 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21!

78 250 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 08:53 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21

79 550 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Maj 14:52 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21!

78 250 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Maj 12:42 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21!

78 250 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Maj 11:31 Apartamente , Tiranë

Shitet garsoniere tek Square21!

78 250 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Maj 17:40 Apartamente , Tiranë

Shitet GARSONIERE tek Square21!

78 250 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Maj 17:36 Apartamente , Tiranë

Shitet GARSONIERE tek Square21!

79 550 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Maj 09:53 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Rruga E Kavajes

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
04 Maj 09:53 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Rruga E Kavajes

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
15 Mar 20:27 Apartamente , Tiranë

Tirane, shitet apartament 3+1+2 Kati 5, 120 m² 120000 euro

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
11 Mar 11:49 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Rruga E Kavajes 165,000 €

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
28 Shk 12:21 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 2+1+2, Square21,Rruga e Kavajes.

173 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Shk 13:52 Apartamente , Tiranë

Shes apartament 2+1+2 Square21

187 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj square21 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione