Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:49 ,

Shtepi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:57 ,

Shtepi 1+1 me qera Sauk i Vjeter

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 06:39 ,

Jepet shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:21 ,

Shtepi private shitet

210 000 EUR

Dje 20:11 ,

Jap shtepi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 13:23 ,

jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 13:20 ,

jepet shtepi me qera Okazion

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 12:42 ,

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 12:20 ,

jepet me qera shtepi private 2+1 tek rruga besa

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 11:34 ,

Shtepi 2+1+2WC & **Vend Parkimi (Sofra - Rr. Elbasanit)

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 11:34 ,

2+1 ne Fillim te Vilave Amerikane (Amb Turke)

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 09:59 ,

VILE ME QERA, TEG

6 000 EUR / muaj

Dje 09:51 ,

Jepet me qera shtepi 2 kateshe

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 07:44 ,

Jepet Shtëpi me qera 130m2 + 100 m2 verandë

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 07:44 ,

Jepet Shtëpi me qera 130m2 + 100 m2 verandë

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
27 Maj 22:38 ,

Shtepi 1+1 70 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Maj 20:33 ,

Shtepi me Qera Sauk i Vjeter

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
27 Maj 19:07 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Maj 15:16 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Maj 09:53 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Maj 09:49 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+1 + Veranda 120m2 83000€

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Maj 23:24 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 tirane

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 23:17 ,

Shtepi me qera 1+1

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 22:34 ,

Jepet shtepi 2+1 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
26 Maj 18:33 ,

Jepet shtepi me qera 140 m2 Liqeni i Thate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
26 Maj 16:52 ,

Shitet Shtepi 1+1 E Mobiluar

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 15:16 ,

Shtepi me Qera Super e Kompletuar Totalisht 1+1! Jo Agjensi.

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Maj 10:22 ,

Jepet me qera 1+1 mbrapa Globe

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Maj 03:44 ,

Shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
25 Maj 21:14 ,

Jepet shtepi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Maj 10:09 ,

Shtepi me qera Komuna Parisit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Maj 18:07 ,

Shtepi me qera 1+1

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione