Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera yzberisht | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera yzberisht,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qera yzberisht Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:39 ,

jepet me qera

190 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 17:41 ,

QERA Apartament 2+1 ne Yzberisht

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:32 ,

QERA Apartament 2+1 ne Yzberisht

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:55 ,

Jepet Apartament 2+1+2 me qera ne Yzberisht , te Bulevardi r

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
23 Maj 11:46 ,

Jepet me qera super apartament 1+1 ne Yzberisht

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
22 Maj 21:58 ,

Apartament me Qera Yzberisht

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Maj 17:47 ,

Shtepi me qera.

350 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
20 Maj 12:45 ,

Jepet apartament me qera 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Maj 16:43 ,

Apartament me qera 2+1, Yzberisht , 300 Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Maj 11:08 ,

jepet apartament 2+1+2 me qera ne yzbeerisht

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
05 Maj 13:37 ,

Jepet me qera shtepi ne Yzberisht

30 000 LEK

Numri i dhomave: 2
04 Maj 01:04 ,

Jepet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Maj 16:00 ,

Jepet apartament 2+1 me qera ne Yzberisht.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Pri 09:37 ,

Jepet apartament 2+1 per qera yzberisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Pri 09:34 ,

Shitet Apartament 2+1 82m2

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Pri 12:00 ,

Qera, 2+1 e kompletuar 330 mije leke

330 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Pri 09:51 ,

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne yzberisht

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Pri 09:58 ,

Shtepi 1+1 jepet me qera Yzberisht

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Pri 10:10 ,

Jap me qera Apartatment 2+1 te Mobiluar. Mangalem21, Alidemi

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Pri 18:06 ,

Qira, aparament 2+1 i kompletuar, Yzberisht

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Pri 19:17 ,

1+1 me qera yzberisht

220 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Pri 16:04 ,

Qera,Apartament 1+1,Yzberisht

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Pri 12:50 ,

Qera,Apartament 2+1,Yzberisht 300 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Pri 13:14 ,

Qera / Apa 2+1 / Yzberisht / ID Ap4021770

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Mar 23:05 ,

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Mar 15:10 ,

Jepet me qera 1+1 e mobiluar, Yzberisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Mar 04:26 ,

Jepet shtepi me qera tek Misto Mame

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Mar 16:38 ,

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
19 Mar 18:52 ,

Jepet me qera shtepi tek Misto Mame

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera yzberisht | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione