Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vendbanime me qera | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per Vendbanime me qera ne Tiranë. Gjeni Vendbanime me qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Vendbanime me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.27 Maj 13:32
Linku:
,

Apartament me qera Tirane

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 12:52 ,

Apartament 345m2 (QERA) KAMEZ

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 12:52 ,

Ambjent me QERA (kamez) 55m2

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:52 ,

Apartament me Qera 2+1 Mobiluar,Kamez

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:49 ,

Shtepi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:43 ,

Shitet Apartament 1+1 Pallatet Derveni,Yberisht

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:25 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE ASTIR!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:25 ,

Rruga Elbasanit jepet me qera 1+1

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:21 ,

Apartament pran qendres se Tiranes.

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:06 ,

JAP APARTAMENT 2+1 NE FUND TE RRUGES DON BOSKO

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:04 ,

Selite e Vogel Rr. Qemal Butka mbrapa masterit Marin Barleti

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:58 ,

Apart. 2+1+2 me qera – PRIVAT (Brryli)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:49 ,

jepet me qera apartament 1+1 ne xhamllik

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:46 ,

jepet me qera apartament 1+1 ne fresk

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:45 ,

Apartamente me qera ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:13 ,

Jepet me qera e mobiluar ne pazari i ri tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 10:50 ,

Qera, Apartament 2+1, �� Arlis SQ21, Tirane.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:50 ,

❗Qera, Apartament 2+1 ��Ish ekspozita

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:49 ,

Jepet me qera apartament 2+1 Kompleksi Sima -Com , Unaza Re

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:49 ,

❗Apartament 1+1 per Qera ��Tirana Golden Park

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:49 ,

❗Super Apartament 2+1 per qera ��Arlis Sq21.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:48 ,

Qera, Apartament 1+1 ��Arlis, Square21

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:48 ,

Qera Apartament 2+1, Rr. Kavajes perball delijorgjit.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:48 ,

Ekskluzive!!!! Qera, Apartament 2+1 Arlis SQ21

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në Vendbanime me qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Vendbanime me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Vendbanime me qera


Nëse je duke kërkuar për Vendbanime me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Vendbanime me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Vendbanime me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Vendbanime me qera në MerrJep.al


Posedoni Vendbanime me qera? Krijo njoftime per Vendbanime me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.

Kërkime të ngjashme

qera qera qera qera Qera Qera Qera Qera qera qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione