Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gazonjere me qera | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gazonjere me qera,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gazonjere me qera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Sht 16:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
12 Gush 17:41 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
20 Qer 14:21 Shtëpi , Tiranë

Vile 3 kateshe

Numri i dhomave: 8
25 Pri 15:11 Apartamente , Tiranë

Gazonjere me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
17 Pri 20:09 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere me qera

170 LEK

Numri i dhomave: 1
22 Mar 08:28 Shtëpi , Tiranë

❗️❗️OKAZION❗️❗️Prane bllokut

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
22 Mar 08:25 Shtëpi , Tiranë

❗️Okazion❗️2 5 0 0 0l/muaj❗️Ne Qender

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
02 Nën 18:22 Apartamente , Tiranë

jepet me qera 5 Maji 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Gush 12:50 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Korr 13:47 Apartamente , Tiranë

Gazonjere Me Qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
23 Qer 11:36 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere me qira.

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
19 Qer 12:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Gazonjere e mobiluar qyteti studenti depo ujit

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Qer 17:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Gazonjere

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 09:51 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA GAZONJERE

140 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Shk 00:34 Apartamente , Tiranë

Gazonjere me qera tek selvia

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
09 Shk 20:51 Dhoma , Tiranë

Jepet gazonjere me qera

25 000 LEK / muaj

06 Jan 17:31 Shtëpi , Tiranë

GAZONJERE........

1 100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
28 Nën 20:06 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera garsioner

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
22 Tet 21:21 Apartamente , Tiranë

Gazonjere e mobiluar 120 mi lek te vjetra

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
05 Tet 22:31 Shtëpi , Tiranë

Tek selvia jepet gazonjere me qera.E mobiluar,50m.

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
30 Sht 22:11 Apartamente , Tiranë

Gazonjere me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Gush 18:29 Apartamente , Tiranë

gazonjere me qera tregu elektrik

180 LEK /

Numri i dhomave: 1
30 Qer 11:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera gazonjere tek selvia

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Qer 19:09 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere me qera.Afer Bulevardit te ri.

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Qer 13:14 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere Rr Margarita Tutulani (afer liqenit)

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
14 Qer 15:35 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1 (21 dhjetori)

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
14 Qer 15:35 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere Rr Margarita Tutulani (afer liqenit)

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
02 Qer 12:29 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere e mobiluar, rruga Besim Imami

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
11 Pri 16:14 Shtëpi , Tiranë

Jap gazonjere me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Pri 20:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Jan 16:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera.

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
14 Jan 02:29 Apartamente , Tiranë

Jepet gazonjere me qera prane Oslo brryl

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
09 Jan 20:06 Apartamente , Tiranë

1+1

160 LEK /

Numri i dhomave: 1
15 Dhj 12:41 Apartamente , Tiranë

Gazonjere

100 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
24 Tet 02:51 Apartamente , Tiranë

gazonjere me qera te fresku

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Sht 10:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
30 Gush 12:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Gush 12:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Gazonjere

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Gush 08:37 Shtëpi , Tiranë

Jap gazonjere me qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Korr 21:07 Apartamente , Tiranë

jepet gazonjere me qra

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
01 Qer 21:07 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera gazonjere kompletuar

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gazonjere me qera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione