Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bardhok biba | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bardhok biba,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bardhok biba Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 11:58 ,

Apartament Qera Ditore 60€ Tirane/Qender

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
23 Maj 06:30 ,

Apartament Qera Ditore 50€ Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
03 Pri 23:36 ,

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
03 Pri 23:26 ,

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

55 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
03 Pri 23:15 ,

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
27 Mar 17:11 ,

Shitet Shtepi 3+1 ( Rruga Bardhok Biba)

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
27 Mar 16:59 ,

Shitet Shtepi 3+1 (Rruga Bardhok Biba)

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Mar 09:17 ,

Apartamente me qera ditore

80 LEK / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
11 Shk 23:55 ,

Apartament Qera Ditore Qender/Tirane

55 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
10 Jan 20:13 ,

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
30 Dhj 16:06 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK GALERIA

30 000 LEK /

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
30 Dhj 16:06 ,

SHITET APARTAMENT TEK GALERIA

9 200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
08 Dhj 12:52 ,

Apartament ne shitje prane Qendres!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Tet 10:46 ,

Apartament Luksoz ne Qender te Tiranes

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
16 Korr 18:20 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER!

82 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Qer 13:22 ,

Shesim Apartament 2+1 Ne (Qender)

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Maj 06:10 ,

Apartament Me Qera Ditore Tirane Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
17 Maj 05:58 ,

Apartament Qera Ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
08 Maj 02:01 ,

Okazion Shitet Apartamen 1+1 tek Galeria

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Shk 11:26 ,

JPET ME QERA APARTAMENTI NE QENDER

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
21 Tet 10:40 ,

Apartament Me Qera Ditore Qender/Tirane

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
06 Sht 23:11 ,

Apartament Me Qera Ditore Tirane Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
01 Gush 21:46 ,

Apartament Me Qera Ditore Tirane Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
19 Qer 14:26 ,

Jap me qera apartment 2+1ne qender te Tiranes

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
31 Maj 22:39 ,

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
02 Maj 08:54 ,

Garsoniere

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Pri 15:08 ,

Apartament Me Qera Ditore Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Shk 21:09 ,

Jepet me qera 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bardhok biba | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione