Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Shpia qera | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpia qera,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shpia qera For sale Wanted For rent Wanted to rent | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 08:27 Vila , Tiranë

Shitet Vile 3 Kateshe ne Fresk

360 000 EUR

31 Jan 08:31 Shtëpi , Tiranë

shpi e mobiluar 2+1 kati 3 shpi private

250 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
24 Jan 22:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar ne pazari i ri tirane

450 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Nën 11:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

230 LEK /

Numri i dhomave: 2,5
21 Sht 00:03 Shtëpi , Tiranë

Astir

400 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
08 Sht 10:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shpi me qera 1+1

200 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
04 Gush 10:44 Shtëpi , Tiranë

Shpi me qera

15 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
11 Korr 08:04 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

170 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
16 Qer 00:59 Shtëpi , Tiranë

Qera

22 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2,5
14 Qer 00:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet ose jepet me qera apartament okazion

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
14 Pri 05:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

300 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
12 Pri 21:17 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shpi 30.000 leke!!!

300 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
04 Pri 20:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartamend

250 LEK / monthly

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
21 Mar 17:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet shpi private me qera

700 LEK / monthly

Numri i dhomave: 4
02 Mar 22:54 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ASTIR

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Shk 22:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

17 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Sht 09:26 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

160 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Sht 12:25 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Gush 23:25 Apartamente , Tiranë

Apartamet me qera

300 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Maj 16:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet papafingo me qera tek pallati me shigjeta

350 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
13 Maj 21:50 Apartamente , Tiranë

Jepet shpia me qera tek pallati me shigjeta

350 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
05 Pri 02:57 Apartamente , Tiranë

Jepet shpia me qera Rruga 5 Maji

170 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
02 Pri 13:24 Apartamente , Tiranë

Apartament prej 40m2 Rruga 5 Maji

18 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
15 Mar 13:03 Shtëpi , Tiranë

shpi me qera

230 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
04 Shk 16:51 Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me qera

330 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
04 Dhj 13:47 Shtëpi , Tiranë

Shtepi

26 Gush 20:28 Shtëpi , Tiranë

jepet shpi me qera

350 LEK / monthly

Numri i dhomave: 3
17 Gush 15:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
21 Korr 21:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

200 LEK / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Maj 16:12 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private

18 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
19 Jan 14:41 Shtëpi , Tiranë

Rruga don bosko 30 m mbrapa artistit

190 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
27 Dhj 13:33 Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me qera ne kompinat

160 LEK / monthly

Numri i dhomave: 1
23 Nën 09:25 Dhoma , Tiranë

Shpi me qera 1+1

250 LEK / monthly

08 Gush 14:22 Shtëpi , Tiranë

jordan misja

120 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
02 Korr 12:12 Shtëpi , Tiranë

Leshoj 2 shpia me qera

160 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Maj 15:19 Shtëpi , Tiranë

Shtepi jepet me qera

200 LEK / monthly

Numri i dhomave: 1,5
02 Maj 19:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

270 LEK / monthly

Numri i dhomave: 1
01 Pri 16:30 Apartamente , Tiranë

jepet apartament me qera ne astir e kompletuar

25 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
22 Mar 21:07 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

shes token

2 500 EUR

25 Dhj 05:15 Apartamente , Tiranë

jap me qera

300 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
29 Pri 10:02 Shtëpi , Tiranë

Shpi me qera ne Tirane

170 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Pri 15:17 Vila , Tiranë

Shtepi private ne Tirane

250 000 EUR

23 Pri 11:19 Vila , Tiranë

Jepet me qera kati i dyte e mobiluar

200 LEK / monthly

05 Mar 18:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera unaz e re

17 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 10
30 Jan 12:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

130 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Dhj 13:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Okazion dyqan+ apartament

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 40
13 Sht 18:03 Apartamente , Tiranë

shpi me qera

200 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
13 Sht 17:51 Shtëpi , Tiranë

jap shpi me qera

200 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
22 Pri 12:33 Shtëpi , Tiranë

Shtepi prej 150m2 ne Tirane

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpia qera | For sale Wanted For rent Wanted to rent | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information