Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qera rruga dibres | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qera rruga dibres,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qera rruga dibres Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:39 ,

Rruga e Dibres apartament 2+1 me qira

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:39 ,

Rruga e Dibres apartament 2+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:43 ,

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE RRUGA E DIBRES 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 10:39 ,

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRUGA DIBRES 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
12 Gush 09:52 ,

Rruga e Dibres apartament 2+1 me qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Gush 10:07 ,

Qera. Ambjent Biznesi 1+1. Rruga e Dibres,Perballe QSUT, TR.

560 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Gush 10:06 ,

Qera. Ambjent Biznesi 2+1. Rruga e Dibres,Perballe QSUT, Tr

860 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Gush 10:05 ,

Qera. Ambjent Biznesi 2+1. Rruga e Dibres,Perballe QSUT, TR.

770 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Gush 16:42 ,

APARTAMENT ME QERA KOMPLEKSI HALILI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Gush 09:59 ,

Apartament 1+1 Me Qira Tower Bridge Tirane

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Gush 09:54 ,

Apartament 1+1 Me Qira Medreseja Tirane

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Korr 13:17 ,

Jepet Shtepi me Qera (Pa Agjensi)

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Korr 11:16 ,

Apartament 1+1, ndertim i ri.

400 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Korr 11:15 ,

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Korr 11:12 ,

Qera, Apartament 2+1, Farmacia 10

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Korr 09:53 ,

Apartament 2+1 me qera Rruga e Dibres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Korr 09:53 ,

Zyre me qera Kompleksi Arlis ne Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Korr 10:23 ,

Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 80 m² 300 Euro (R

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Korr 13:29 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Dibres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Korr 12:30 ,

Shitet shtepi 2+1 Tek Rruga Dibres

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qera rruga dibres | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione