QERA | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe QERA,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj QERA Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 11:13
Linku:
,

Apartament 1+1 totalisht i mobiluar me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
15 Pri 12:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës ,

Duplex me qera ne Bllok ne Tirane

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 20:50
Linku:
,

Jepen me qera dy apartamente.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 02:18 ,

Jepet Garsoniere Boshe me Qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 02:07 ,

Jepet me qera tek Xhamlliku,1+1+anakes+banjo+verand, kati 2

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 00:44 ,

Apartament 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:03 ,

Ambjent me qera per Zyra, klinike etj.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 00:01 ,

SUPER ULJE!!!! Shtepi me qera,totalisht e mobilur,Fakul.Mjek

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Dje 23:59 ,

Jepet me qera 1+1 i arreduar 70m2 te Liqeni 300€!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:36 ,

1+1 Shtepi me qera Zona Kinostudio-Porcelan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:47 ,

Shitet Apartament 1+1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:44 ,

Vile Luksoze

720 000 EUR

Dje 22:29 ,

apartament me qera 80 m2

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 22:06 ,

Apartament me qera 90m2 Bosh Rr Fortuzi Ashensor

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:06 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 20:50
Linku:
,

Jepen me qera dy apartamente.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:48 ,

Shpija me qera ne Bathore, Lagjia nr. 1, Kamez

160 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:14 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:36 ,

Astir jepet me qira apartament 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 19:29 ,

apartament me qera ne nje vile 3kateshe

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 19:06 ,

Jepet me qera apartment 1+1 tek Kinema Agimi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:54 ,

Jepet me qera shtepi private ne Kombinat, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 18:45 ,

Jepet me Qera 1+1 Rruga e Durresit

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 18:45 ,

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 18:45 ,

Zyre me qera tek Kompleksi Panorama

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:44 ,

Apartament 3+1 me Qera tek Pallatet Agimi

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:44 ,

Apartament 2+1 me Qera Prane Ministrise se Jashtme

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 18:44 ,

Jepet me qera 2+1 tek Rruga e Barrikadave

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 18:44 ,

Garsoniere me qera Rruga 5 Maji ne Tirane

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:43 ,

Apartament 2+1 me qera tek 5 Maji

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:43 ,

Apartament 1+1 me qera tek 21 Dhjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 18:43 ,

Apartament 2+1 me qera Myslym Shyri ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:43 ,

Apartament 2+1 me qera Ish Tregu Elektrik

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj QERA | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

qera Qera qera Qera Qera Qera Qera qera QERA qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione