Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera kinostudio | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera kinostudio,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera kinostudio Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Gush 16:08 ,

Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë. 1,500 € /Muaj

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Korr 11:08 ,

Jepet me qera apartament 1+1 Kinostudio

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Korr 19:24 ,

Shtepi private, magazine, garazhd

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
13 Qer 20:25 ,

Jeoet me qera 1+1

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
21 Maj 10:03 ,

Jap me qera apartament1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 18:13 ,

Jepet me Qera Apartament 3+1 nr Kinostudio

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
27 Pri 15:34 ,

Apartament 1+1 me qera

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Pri 09:58 ,

QERA APARTAMENT 1+1 KINOSTUDIO bosko53161

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
15 Pri 08:24 ,

Jepet me qera gazoniere ne “Kinostudio”

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
10 Pri 19:31 ,

Jepet me qera gazoniere “Kinostudio”

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
23 Mar 13:30 ,

Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
21 Mar 17:17 ,

Jepet me qera ne “Kinostudio”

200 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
20 Mar 12:48 ,

Jepet me qera ne “Kinostudio”

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
14 Mar 22:46 ,

Kinostudio garzionere me qera

170 LEK

Numri i dhomave: 2
10 Mar 18:01 ,

JEPET ME QERA GAZONIERE KINOSTUDIO PERFSHIR EDHE INTERNET

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
26 Dhj 15:51 ,

Dyqan, shitet, bohet, jepet me qera

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
18 Dhj 19:56 ,

Jepet me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Korr 14:33 ,

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA NE KINOSTUDIO

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Korr 16:34 ,

Jeoet me qera 1+1

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Qer 09:15 ,

Vile me Qira ne Kinostudio Tirane

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
25 Qer 09:10 ,

Apartament 2+1 Me Qira Kinostudio Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
27 Maj 10:36 ,

Jepet me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Maj 11:47 ,

Shitet 1+1 55m2 Kinostudio

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Maj 21:39 ,

Jepet me qera Kinostudio

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Maj 10:54 ,

Jepet godine per biznes

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
17 Pri 23:36 ,

1+1 Shtepi me qera Zona Kinostudio-Porcelan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Pri 02:06 ,

Jepet me qera Kinostudio

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Pri 02:06 ,

Jepet me qera Kinostudio

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Pri 05:51 ,

Jepet Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
07 Pri 22:06 ,

Shtepi me qera ne Tirane

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Pri 11:36 ,

Jepet me qera Kinostudio

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 04:20 ,

Jepet me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Dhj 17:19 ,

SHTEPI NE PALLATE 2 KATESH 2+1,KINOSTUDIO

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Nën 20:56 ,

Shtepi me qera 2+1 e mobiluar Kinostudio

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Tet 13:49 ,

Jepet me Qera,2+1 KINOSTUDIO

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera kinostudio | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione