Institut | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Institut,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Institut Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:16 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 21:16 ,

Shitet

97 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
27 Mar 12:39 ,

Vile Institut

185 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Mar 12:38 ,

Shtepi private

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Mar 19:23 ,

Jepet ambjent me qera

200 LEK / muaj

02 Dhj 08:25 ,

shtepi me qera institut UBT

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
14 Nën 13:34 ,

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Sht 12:40 ,

Jepen 2 hyrje me qira 2+1 per studente

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Sht 17:33 ,

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Gush 10:42 ,

Shitet apartamenti 1+1

Numri i dhomave: 2,5
11 Maj 14:24 ,

Shitet Apartament 1+1, 54m2, ne INSTITUT BUJQESOR

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
26 Pri 13:26 ,

Shitet Apartament 2+1

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 10:14 ,

Jap me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Sht 17:55 ,

Shitet shtepi dhe nderrohet sipas marrveshjes

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
26 Korr 19:51 ,

Jepet me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Maj 21:35 ,

shtepi me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Dhj 21:02 ,

Shitet shtepi 2 katshe e paperfunduar

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Tet 19:17 ,

kerkoj shtepi me qira

15 000 LEK

29 Qer 16:42 ,

Shtepi Private ne Institut

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 20:47 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Pri 10:49 ,

Shitet Shtepi 4+1 187m2.(800m2 truall)

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Shk 22:43 ,

Shtepi ne Tirane

7 500 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
05 Dhj 10:07 ,

Shtepi 1+1 ne Tirane

26 800 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 20:45 ,

shitet shtepia 55 00 mi ero

5 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
11 Tet 19:23 ,

jepet me qira apartament institut buqesor i mobilu

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Dhj 15:19 ,

Shtepi prej 117 m2 ne Tirane

95 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Institut | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione