Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

FRESKU | Tiranë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe FRESKU,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj FRESKU Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


26 Maj 08:50 ,

FRESKU, SHITET APARTAMENT 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 18:06 ,

QIRA APARTAMENT 2+1+2 " RESTORANT FRESKU"

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Maj 15:08 ,

Jepet me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
23 Maj 17:20 ,

Shitet Apartament te fresku

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Maj 13:17 ,

Shitet shtepia te fresku

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 21:22 ,

FRESKU, SHITET APARTAMENT 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Maj 12:50 ,

Shitet, Apartament 2+1,ID: OPP+25930

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 21:13 ,

Jap me qera apartament 1+1, te Fresku, cmimi 25.000 lek

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Maj 13:14 ,

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ZONEN E FRESKUT!

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
16 Maj 19:29 ,

Jepet shtepi me qera 170 mijeleke te fresku

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Maj 11:00 ,

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
10 Maj 14:40 ,

Apartament 2+1 tek Fresku 30.000 lekë

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Maj 09:46 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK !!

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
10 Maj 09:18 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 te fresku rruga shefqet kuka

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Maj 10:58 ,

Apartament 2+1+2 ne Fresk

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Pri 13:10 ,

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TE FRESKU

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Pri 14:31 ,

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Pri 14:46 ,

3+1 OKAZION

98 112 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Pri 20:31 ,

Shitet Apartment 2+1+2 te Fresku.

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Pri 10:31 ,

Fresku apartament 2+1 ne shitje

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 12:47 ,

Jepet me Qira Apartament 2+1, te Fresku.

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
04 Pri 13:49 ,

Apartament 2+1 me qera te fresku

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Pri 08:38 ,

Apartment 2+1 Fresku.

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Pri 22:01 ,

Jepet me qera apartament 3+1, 23000 leke

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
01 Pri 16:59 ,

Shitet Apartament 2+1 Fresk

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Mar 18:57 ,

Jepet apartament me qera Thesari I Shtetit, Fresku

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
30 Mar 12:41 ,

SHESIM DUBLEX 3+1+2 TEK FRESKU

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Mar 15:42 ,

Apartament ne shitje tek Fresku

500 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Mar 22:57 ,

Jepet me qera 2+1 te fresku

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Mar 08:08 ,

Apartament 2+1 me qera tek restorant fresku

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj FRESKU | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione