Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

21 dhjetor apartament | Tiranë | Vendbanime

Shtëpi , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 21 dhjetor apartament,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 21 dhjetor apartament Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Nën 12:08 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TEK SQUARE 21!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Nën 11:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TEK SQUARE 21! gold65002

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Nën 10:46 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, 21 dhjetori

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Nën 11:15 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT LUKSOZ 1+1 TEK SQUARE 21!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
07 Korr 11:43 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1+2 21 Dhjetor,prane Market Joena

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
26 Maj 16:16 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE 21 DHJETOR!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
29 Pri 12:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 | Me Qira | Rr. Frederik Shiroka / 21 Dhjetor

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
31 Mar 10:50 Apartamente , Tiranë

Ap 2+1 me qira te 21 Dhjetori, afer Mondialit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Shk 10:12 Apartamente , Tiranë

Qera / Apa 2+1 / 21 Dhjetor / ID Ap4021731

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Shk 12:44 Apartamente , Tiranë

Apt 1+1, 74m2, 21 Dhjetori, Shitet

119 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Shk 12:52 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Jan 20:14 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Nën 13:39 Shtëpi , Tiranë

Qera - NDARJE QERAJE - DHOME PERSONALE

16 400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
21 Nën 19:37 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA 1 + 1 TEK SQUARE 21

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Tet 19:19 Apartamente , Tiranë

Shitet/Apa 4+1/21 Dhjetori/ID Ap503147

196 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
15 Gush 18:39 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament totalisht i mobiluar me qira tek 21 Dhjetor

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Pri 16:02 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament, Kompleksi Magnet, 21 DHJETOR!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Shk 10:38 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE 21-DHJETOR !

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Nën 22:08 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
14 Gush 18:07 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament Luksoz 3+1 tek 21-Dhjetor

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
01 Shk 12:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1,73m2,21 Dhjetor,75000E.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Korr 15:22 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3 +1 ME QERA NE 21 DHJETOR

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 11:52 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK 21 DHJETORI !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
12 Qer 00:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 12:04 Apartamente , Tiranë

Okazion!Apartamente me 700 euro m2 ne 21 Dhjetor!!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Maj 16:11 Apartamente , Tiranë

Okazion! Apartamente ne 21 Dhjetor me 700 euro m2

162 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 21 dhjetor apartament | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione